Koplány iDániel kérdése:

A MyAudio Series 7 Tablet PC-t meg éri megvenni? Az olvasottak alapján ezt tűnt jónak. Csak véleményt szeretnék kérdezni róla hogy milyen?

Figyelt kérdés

[link]


Előrre is köszönöm a válaszokat.!



2012. máj. 10. 18:12
 1/9 anonim ***** válasza:
Nem találtam részletes leírást róla, de én nem bíznék benne így látatlanban, hardveresen se valószínű, hogy jó lenne ennyi pénzért. Plusz ekkora kijelzőre még az XGA felontás is kevés, nemhogy a WVGA. De ha olcsón kell tablet, úgyse találsz ennél jobbat.
2012. máj. 10. 18:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:

7" tableteken ekkora a felbontás, nincs is vele baj, lehet nem gyönyörű a kép, de azért több pénzt is kéne kiadni, így meg a nem épp erős hardver legalább nem fog akadni a nagy felbontás miatt.


Amúgy Wayteq xTab 70i ezerszer jobb, és még olcsóbb is.

2012. máj. 10. 18:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim válasza:
32k most a Tescoban!
2012. máj. 10. 19:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 A kérdező kommentje:
Köszönöm a válaszokat. :D
2012. máj. 10. 21:15
 5/9 A kérdező kommentje:
Meg vettem de meddig kell tőlteni mert egyáltalán nem tudom be kapőcsolni csak akor kapcsol be ha be van dugva tőltőre... Szóval meddig kell töltőn lennie???
2012. máj. 11. 19:29
 6/9 anonim ***** válasza:

Benne van az aksi?

Semeddig nem kéne, rögtön mennie kéne, hacsak nem selejteset kaptál.

2012. máj. 11. 21:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 A kérdező kommentje:
van benne aksi meg minden de mikor meg vettem nem lehetett be kapcsolni most csak akkor lehet be kapcsolni amikor töltőn van. azt mondták hogy 16.órát kell tőlteni
2012. máj. 11. 22:18
 8/9 anonim ***** válasza:
Ki mondta ezt a hülyeséget?
2012. máj. 12. 00:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim válasza:
Ez a tablet egy rakás sz@r! Megvettem, mert olcsó volt ( most már értem, hogy miért) és szerettem volna egy tábla pc-t. Nos a készülék majdhogynem tökéletesen működött egészen addig a szerencsétlen napig amíg a hangszórója elkezdett visítani. Mindent csináltam vele, vártam vele egy fél napot, mondom hátha jó lesz biztos túlmelegedett vagy valami hasonló. Semmi változás nem történt. Tesóm, akinek a nevén volt elvitte a szervizbe, ahol kb. másfél hónapig raboskodott. Amikor kihozta és bekapcsolta a hiba ugyanúgy élt tovább. Szóval a szervizesek sem értenek hozzá ahhoz amit csinálnak vagy éppen ténylegesen ennyire rossz minőségű alapanyagokból épül fel a készülék.
2012. dec. 6. 18:44
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!