Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Szórakoztató készülékek » Vegy orion dvd 5000es lejatszo...

Vegy orion dvd 5000es lejatszom a hibai lent?

Figyelt kérdés
Azt lenne a probelam hogy nem olvassa a lemezeket mar kicsereltem az olvaso fejet egy ugyanolyanra csal vadi uj es igyse nagyon gyöngén pörgeti a lemezt ha en valamennyivel begyorsitom akkor olyan hangja van mintha beolvasna csak en nem tudom kezzel olyan sebessegre felporgetni mint ahogy kene mi lehet a gond szerintetek ? A meghajto motorja masfel ev utan elszalt vagy haldoklik ? Kerem segitsetek kb a 30. Dvd lejatszo es mar nem akarok tobbet venni
2012. máj. 3. 09:44
 1/5 anonim ***** válasza:

Hát igen Ezek a noname szerkezetek ilyenek.


Ötlet: mindigy ugyan olyant vegyél, így lesz alkatrészed ha újra bedöglik.(Én is így csinálom:-)

2012. máj. 3. 13:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:
no name :O? hát az orion akkor fos lett már :S? mert orion a 5.1 hangfalszettem másfél éves kitünően működik a távirányítos ventilátorom is az 4 éves lassan semmi bajuk :/
2012. máj. 3. 17:02
 3/5 cipi8 ***** válasza:

Mivel ezeket is vagy az alkatrészeit kínaik gyártják szóval nem kell tőle sokat várni. Tudod mennyi ilyen döglött Orion 5000-st láttam már vagy akartam javítani kisebb nagyobb sikerrel! Inkább Samsung, Sony, LG, vagy hasonló nagyobb gyártók cuccát vedd meg. Lehet kapni már tizenezer Ft-ok tól! Volt egy Videoton DVD-m és 1 év alatt 3 szor 2 hónapot töltött csak szervizben, jó mi? Majd meguntam és beleraktam egy másik Alpha vacak optikáját és még vagy három negyed évet bírt aztán csak bedobta a kulcsot! Most egy javított LG RH177 DVD-HDD recorderrel nyomom kb. 2 éve tökéletesen üzemel, ennek a DVD-írója volt döglött de kompatibilis a ma még kapható LG PC-be való DVD írókkal amelyik IDE csatis vettem egyet és annak a belét be dobtam a recorder döglött írójának a házába és azóta tökéletes!


Sajnos a fent említett nagyobb gyártók modellei sem elpusztíthatatlanok de jóval kisebb rá az esély hogy meg adja magát rövid időn belül vagy bizonyos kevés üzem idő alatt, mivel ma már a fogyasztói társadalomban nem készítenek semmit 20-30 évere mit régen nagyszüleink Saturn, Sokol stb rádióit illetve Colorstar és Orion TV-it!

2012. máj. 3. 22:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 A kérdező kommentje:
hát igaz :/ ezt a dvdt kaptam hogy kezdjek vele valamit mert ez elött volt egy philips házimozim amibe kiment a végfok ami 10 ezer forint ... inkább hagyom de ami a philipse volt lézer az van az orionba is tehát philips se lehet olyan jó :O
2012. máj. 4. 19:24
 5/5 A kérdező kommentje:
amugy meg szerintem a millenium se egy rossz márka hisz sony az olvasó része pl nagybátyámnak 4 éves és semmi baja + van itthon anyunak egy kis fehér azis 3.4 éves és visz mindent igaz tegnap elött kellet pucolni me nem olvasott de mostmár újra jó :)
2012. máj. 4. 19:31

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!