Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Szórakoztató készülékek » Ha én veszek egy PS2 játékot...

Ha én veszek egy PS2 játékot azt honnan tudom meg hogy jár hozzá memória kártya ajándékba vagy nem?

Figyelt kérdés

Tudom kicsit buta egy kérdés de nemrég kaptam ajándékba ismerőstől néhány használt eredeti ps2 játékot azok közül 2 olyan is van amibe lett volna memória kártya mivel használt nyilván megtartotta a kártyákat de a helye ott van a tokon belül. Viszont a borítón semmilyen utaló jelet nem találok arra hogy lenne benne. Egyébként azért kérdezem mert készülök venni játékot (eredetit) ps2 höz és olyat szeretnék kifogni amibe azért van kártya mert nem árt ha van egy tartalékom ha esetleg az egyik megtelne. Ezt honnan tudhatom meg? legtöbb helyen nem tudom megnézni a tokot hogy kinyitom mert bevan csomagolva valami speciális tokba. Valami ötlet?

Köszönöm a válaszokat előre is.



2012. ápr. 30. 22:19
 1/3 anonim válasza:
Hali.Nem adnak hozzá memokártyát,de tudsz külön venni hozzá kártyát.
2012. ápr. 30. 22:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 LinuxPower ***** válasza:

A játék dobozában nem azért van meghagyva a memóriakártyának a hely, mert adnának hozzá, hanem azért mer a kártyáidat (és azzal együtt a mentéseidet) a játékkal együtt tudod tárolni.

Tehát külön kell venni boltba kártyát!

2012. máj. 1. 08:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 A kérdező kommentje:
Köszi szépen már értem. Csak egy ismerősöm mondta hogy vannak olyan játékok amihez adnának ezért voltam bizonytalan. De köszi a válaszokat. Tudom hogy lehet külön venni csak gondoltam ha már veszek akkor mégis legyen játék is hozzá, de nem lényeges az :D
2012. máj. 1. 14:23

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!