Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Szórakoztató készülékek » Hol tudnék eladni egy Kodak...

Hol tudnék eladni egy Kodak digitális képkeretet?

Figyelt kérdés
Azért nem próbálkozom az olyan oldalakon, ahol eladni és venni lehet dolgokat, mert ott pontozzák az eladót és a vevőt egyaránt, mivel én most regisztrálnék valószínűleg nem lenne semmilyen pontom és így nem vásárolnának tőlem bizalommal. Azt hiszem az ilyen oldalakon esélyem sem lenne eladni egy elektronikus eszközt.
2012. ápr. 26. 17:20
 1/5 anonim válasza:

Jó szívvel ajánlom a Jó fogás.hu Apród.hu helyeket és ott nincs érékelés, pontozás. Ne fél a Vaterától és a Tesz Vesz-től. Nem csak a jó pont, de a jó ár is eladja magát.

Én minden helyről rendszeresen vásárolok, 60-70 forgalmam volt, de még nem csaptak be, pedig mindég előre fizettem.

2012. ápr. 26. 17:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:
És szerinted mennyiért lehetne eladni, egy ilyet? Sajnos egyáltalán nem értek ehhez. Ez egy Kodak EasyShare P85 keret, 8' 20 cm..
2012. ápr. 26. 18:09
 3/5 anonim ***** válasza:

Kifutott modell, így gondolom garancia sincs rá.

Hasonló cuccok 9-12 ezerért vannak újonnan.Tedd fel egy 10.esért, ha nem viszik akkor csökkented az árát.

Ha sürgős, akkor tedd ki 7 ezerért.

2012. ápr. 26. 18:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:

A Hardverapro-n probáld, itt nem kell jutalékot fizetned, mint a vaterán, csak regisztrálnod kell.

[link]


Itt is árulnak digitális képkeretet

[link]

2012. máj. 23. 18:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:

Próbáld meg amit ajánlottak, de az árát próbáld jól belőni.

Volt a kezemben most vásárolt 7" Tablet, 20 alatt vették akcióban (később is lesz ennyiért biztos vagyok benne) és hát amit az tud még a képkereten kívül és garival.

2012. dec. 2. 21:38
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!