Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Szórakoztató készülékek » Elment egyik percről a másikra...

Elment egyik percről a másikra a tv-n a hang, mi baja lehet?

Figyelt kérdés
Szerintetek mi baja lehet? Régi tv, de meg lett csináltatva, már többi hónapja. Most meg tök nyugodtan nézem, kimegyek egy percre, mire vissza megyek, nincs hangja és egyáltalán nincs. Amíg volt, és lenémítottam,akkor is halladzódott nagyon hallkan, h szól, de most sehogy se, ezért gondolom h a hangazóróval lehet a gebasz. szerintetek mit csináljak vele?
2012. ápr. 25. 22:43
 1/3 anonim válasza:
a tv hátulján mozgasd meg a vezetékeket, vagyis amik be vannak dugva (nem értek hozzá:)), nekem az segíteni szokott :)
2012. ápr. 25. 23:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 A kérdező kommentje:
sajnos már próbáltam:/ 1 van bedugva ott, amin ugye jön az adás, a másik meg be van építve, azon az áramot kapja (vagyis gondolom, mert a konnektorba kellett dugni):D de én sem értek hozzá, de ezek próbáltam, meg ki-bekapcsolgattam, ütögettem egy kicsit, hátha elmozdult vmi,de semmi
2012. ápr. 25. 23:07
 3/3 anonim válasza:
akkor sajnos nem tudok jobb ötletet :/ szóval vagy egy ezermester férfi ismerős, vagy szerelő kell oda :S
2012. ápr. 26. 22:37
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!