Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Szórakoztató készülékek » Videokamerák özül melyiket...

Djubika kérdése:

Videokamerák özül melyiket válaszam? JVC GR DV3000 vagy Panasonic NV DX100.

Figyelt kérdés

Mini DV kamerát szeretnék ezekre lenne pénzem csk nem tudok dönteni melyik legyen.


Köszönöm válaszotokat elöre is.



2012. ápr. 24. 12:25
 1/5 anonim válasza:

Panasonic NV DX100


- 3CCD kamera rendszer

• Dupla sűrűségű képpont kiosztás

• 2,5-os LCD

• Digitális képstabilizátor

• 24/120-szoros digitális zoom

• 12-szeres optikai zoom

• DV kimenet

• Digitális állókép kimenet (RS232C)

• 180,000 képpontú Polycrystalline-Silicon LCD

• Zebracsíkos háttér figyelmeztetés túlexponálás esetén

• 2 csatornás / 4 csatornás PCM hang felvétele

• Kihajtható színes kereső

• SP / LP felvétel

• Felvételkészítés 4 lux megvilágítás mellett

• Digitális fotó üzemmód: egy számítógép és a Panasonic NV-MP20 típusú video nyomtató együttes működésével előállítható kép

• Digitális effektek


A leirt tulajdonságok nekem szimpatikusak. Egyszer nekem azt mondta egy szakember, hogy csak 3CCD rendszerű kamerát szabad venni, ami annyit jelent, hogy 3 lencse varriációjából áll össze a kép és ezáltan élesebb, tisztább is. A JVC kamerát nem ismerem, én a Panát választanám de neked kel döntened. Esetleg kérd ki egy nagyobb üzlet eladójának a tanácsait is.

2012. ápr. 24. 12:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim válasza:
Csak egy kérsésem van... Hogyan fogod a gépre áthúzni a mini DV kazettáről a filmeket a gépre? Azt is meg kell nézni,hogy milyen driver kell hozzá. Meg attól is függ,hogy milyen program fut a gépeden.
2012. ápr. 24. 18:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim válasza:
Ember! Ezt a kamerát 250 000 ért láttam! Mivan veled? :D én most veszek egy full jó kamerát 60 000ért ami SD kártyás
2012. ápr. 24. 18:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 A kérdező kommentje:

A gepre firewire kartya hasznalataval szedem at (most is dv cameram van).

Az a lenyeg hogy mini dv cam legyen (a minoseg miatt)

2012. ápr. 24. 22:26
 5/5 Válasz25 válasza:
jvc kamerának nagyon jó optikai zoomja van
2012. aug. 26. 18:17
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!