Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Szórakoztató készülékek » Milyen játékot ajánlotok Xbox...

Milyen játékot ajánlotok Xbox 360-ra?

Figyelt kérdés

Utoljára a Halo Reachet, meg az AC Brotherhoodot játszottam ki.Nem tudom, hogy mit vegyek.(Gondoltam a AC Rev.-re, de most játszottam ki a Brotherhoodot, nemrég a 2-t, kicsit már kezdem unni.A Revelationst majd később.)

Tudtok vmi jót?

(Lehetőleg ne olyan nagyon neheze, mert játszottam GTA 4-el, nem szerettem, mert voltak benne nehezebb küldetések, össze vissza jöttek a rendőrök, mindenhonnan lőttek, nem sikerült, meghaltam és csak idegesített.Csak "becsületől" játszottam ki, nem nagyon élveztem.

RDR tetszett nagyon.

Van valami ötletetek?


(Van Kinectem is.Esetleg arra tudtok valami jót? Sports, meg Joy Ride van meg.Meg a Forza 4, de az csak Better with Kinect.

De arra is kéne vmi jó játék, mert már ezeket unom és régen játszottam vele.Szeretnék, de nincs mivel, arra is ajánlhattok.)


14/F



2012. ápr. 22. 17:59
 1/6 A kérdező kommentje:

Multizni nem szoktam, nem lényeg.

De van 2 Controllerem, az jó lenne, ha haverjaim átjönnek tudunk 2-en játszani.Felezett képernyőn.

2012. ápr. 22. 18:01
 2/6 anonim ***** válasza:
Ha szereted az autós játékokat akkor ajánlom az újfajta need for speedeket pl.: a Runt elég jó játék rövid ugyan de el lehet vele szórakozni. Ott van az új fajta hot pursuit is. Akkor a shift az is jó. Esetleg a Crysis 2 az nagyon jó game. Szerintem ezekkel elleszel egy ideig.
2012. ápr. 22. 18:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 A kérdező kommentje:

Köszi!

Autósból elég egyenlőre a Forza. Az Kinectet is kihasználja valmennyire, 2en is lehet játszani, sok a utó, sok pálya, pont ideális.

NFS-ekkel régen játszottam(MW,Carbon,Pro Street) jók voltak.

Aztán megvettem az Undercovert is, de az már nem volt olyan jó, mint a régiek.Ezek az újak már nem nagyon tetszenek.Túl lettek bonyolítva, régen a versenyzés volt, csak a területeket kellett megszerezni, vagy a feketelistán felfele menni, de az újakba már túl kombinált a történet, küldetések, autólopások, ilyenek.Lehet, hogy csak én vagyok így vele, de nekem ezek már nem tetszenek.

De azért kösz.

Crysis 2-ben ott vannak "társaink"?Vagy csak egyedül vagyunk?

2012. ápr. 22. 18:55
 4/6 anonim válasza:
X-men az ba*zott jó jó meg fear 3 , just cause 2 , dead space 2
2012. ápr. 23. 15:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim válasza:
fable 3
2012. jún. 9. 13:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim válasza:
2 en lehet a call of duty world at wart és még zombik ellen is lehet játszani
2014. jún. 28. 23:08
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!