Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Szórakoztató készülékek » Projektor képét szoftveresen...

Projektor képét szoftveresen tudom torzítani? (Melyik szoftverrel)

Figyelt kérdés

2 féle problémára keresem a szoftveres megoldást:

- Nem pontosan szemből vetített kép oldal irányú trapézkorrekcióját akarom elvégezni az érintőképernyőkhoz hasonló sarokba kattintós módszerrel.

- Egyedi oldalarányú képet akarok vetíteni pl. 16:9-es eflbontást egy 4:3-a projektoron úgy hogy alul felül fekete marad, de a megmaradó széles vásznon minden rajta legyen és úgy tudjam használni.


(Privátot is írhat aki tudja a megoldást vagy hasonló problémákkal küzd.)


2009. jún. 21. 08:29
 1/3 anonim ***** válasza:

Ha nvidia kártyád van És a Desktop management engedélyezve van akkor az asztalon jobbgombos menüben van egy NVkeystone menüpont. Ott leht torzítgetni a monitor képét ahogy akarod :)

Igaz kicsit lassabb lesz tőle a kép, de ha nem játszani akarsz projektoron hanem pl egy prezentációt vetíteni akkor ez tökéletesen megfelel.


[link]

2009. jún. 21. 12:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:

SAjnos ilyen sarokbakattintós módszerről nem tudok...

Úgy gondoltad, hogy a vásznon van négy pont és az egérrel rájuk kattintasz?


Előző voltam

2009. jún. 21. 12:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 A kérdező kommentje:

A vászon 4 sarkára gondoltam kattintani, de az már csak kényelmi szempont lenne.


Az eredeti és legjobb megoldást itt láttam: http://www.youtube.com/watch?v=XgrGjJUBF_I


Persze nekem nemkéne így túlbonyolítani, ha kézzel megadom a vászon sarkait már az is elég. Van a videóban egy szoftver ami ezt csinálja, de még nem jöttem rá hogy melyik lehet az...

2009. jún. 22. 11:13

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!