Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Szórakoztató készülékek » Mi a véleményetek az Ipod...

Mi a véleményetek az Ipod Nano 6. g-ről? Bővebben lent.

Figyelt kérdés

Gondolok itt a hangzásra, pl: egy sennheiser cx300II fülhallgatóval, mennyire szól szépen. Mennyit bír VALÓJÁBAN az aksija.

Megéri-e ilyet venni?

Zene hallgatás céljából vennék egy 8Gb-osat, hogy futás közbe ne a telefon aksiját nyúzzam. És mégis kis helyen elfér.


2012. ápr. 17. 17:18
 1/9 anonim ***** válasza:
Túlárazott szar, tud valamit, de annyit nem amennyit kérnek érte, de ha van pénzed veheted
2012. ápr. 17. 19:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:

Rosszul éppen nem szól, de Apple ebben sosem volt az élen.

Illetve tényleg van olcsóbban is jobb vétel.

2012. ápr. 17. 19:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 A kérdező kommentje:
Az olcsóbb és jobb alatt, konkrétan milyen más termékre céloztok?
2012. ápr. 17. 20:27
 4/9 anonim ***** válasza:

Hát ha azt nézzük, hogy 45k-ért van az alap ár, akkor nagyon sokat lehetne mondani.

Egy 10-20 ezres Sony, egy Sandisk Salsa Clip vagy Fuze, vagy még nagyon sok.

45-ből egy elég jó telefont lehet venni, amin azért mégiscsak több mindent lehet csinálni.

2012. ápr. 17. 22:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 A kérdező kommentje:

Telefonom már van, ezt kifejezetten zene hallgatásra venném.

Újonnan lehet kapni 37-ért is, mondjuk "KÉZ ALATT" vagy használtan, jelentősen olcsóbban is hozzá lehet jutni.

2012. ápr. 17. 22:57
 6/9 anonim ***** válasza:

37-ért semmiképp.

Akkor már vegyél Sony SmartWatch-ot:

[link]


150 dollár, szóval ez is kb 40k mire hozzánk elér, méreteiben hasonló, mint az iPod, de ezerszer több mindenre lehet használni.

Zeneforrásnak sem rosszabb semmivel.

3-4 napig lazán kibírja (úgy, hogy Twitter meg Facebook meg ilyenek folyamatosan frissülnek, meg jobban használod).

Mondjuk ha neked CSAK zenére kell, akkor felesleges, de a lényeg, hogy a Nano árából már jobb cuccokat is kapni.

2012. ápr. 18. 21:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 A kérdező kommentje:

A Stylebolt-ba 37980ft a 8Gb-os.

Erről az új ketyeréről még nem is hallottam, egyenlőre kissé fura. Lehet várok még egy kicsit, a vásárlással.

2012. ápr. 18. 22:29
 8/9 anonim ***** válasza:
Én is várnék, ha csak zenelejátszás a lényeg akkor túlárazott és nem is a legjobb, ha meg más is fontos akkor meg nagyon kevés.
2012. ápr. 19. 17:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:

Az akksija zenehallgatással 10-12 órát bír. De ez attól függ igazán, hogy közben mennyiszer használod a kijelzőt, és milyen fénerősséggel.

Én foglalkozok ilyenekkel, két hétig használtam egyszer egyet, hát érdekes. A hangerő minimálisan lejjebb van vezérelve, mint iPhoneon. De a sennheiser füles, amit írtál, azt biztos szépen meghajtja, agybadugóssal kellően hangos lesz, talán fejhallgatóknál lehet észrevenni kicsit, hogy annyira nem hangos.

Nekem most van egyébként 3db 8gb ezüst, újak, fülessel, kábellel, mg a gyári fóliák is rajta vannak, 30ért árulom, ha érdekel dobj itt provátba egy emailcímímet, vagy ha kérdésed van még,szólj.

Amúgy hidd el, megéri Apple-t venni, sokkal jobb a felhasználói élmény, mint bármi más.

2012. ápr. 20. 19:03
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!