Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Szórakoztató készülékek » Több helyen találok mkv videó...

Több helyen találok mkv videó formátumban olyan videókat, amikre rá van csatolva az srt felirat. Szeretném eltüntetni, de hogyan?

Figyelt kérdés

Ilyenkor mit lehet tenni, hogy azt leszedjem, eltüntessen?

Az asztali DVD-m nem játssza le az mkv-t, ilyenkor avi-ba akarom átkonvertálni. Azért haragszok rá, mert konvertálásnál BAZI nagy betűkkel ég rá a videóra a csatolt, általában angol felirat... Format Factory-val konvertálok és akárhogy állítom be, még nagyobbak azok a nyomorult betűk...ha hozzácsatolom a magyar feliratot, akkor is az angol jelenik meg konvertálás után, szintén égetve... összegezve csak egy srt feliratot kellene leszedni a videóról, hogy betudjam konvertálni.



2012. ápr. 16. 17:33
 1/5 anonim ***** válasza:
Én eddig csak ráégetett és külön felirat fájl-al találkoztam, ami rá van égetve azt már le nem szeded. Amennyiben külön van a felirat akkor vedd ki a film mappájából mielőtt konvertálod. Utána tedd egy mappába a kész videót és a kívánt feliratot (név egyezzen).
2012. ápr. 16. 18:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:
Akkor nem írtam le érthetően. A videó nem mappában van külön a felirattal mellette. Az srt fájlt nem is látom, csak a videóban van, valahogy úgy hozzá van csatolva, hogy rajta a videón... ezért nem vágom én... tudom, értek az égetett feliratokhoz, mert művelem is, de ilyennel nem találkoztam, csak az utóbbi időben és elég sokszor...
2012. ápr. 16. 21:52
 3/5 anonim ***** válasza:
MKV filmeknél általában nincs ráégetve a felirat hiszen legtöbbször 4-5 nyelv is választható lejátszásnál.Töltsd le ezt a progit: [link] eltudod távolítani az mkv-ban lévő feliratokat és idegen nyelveket,így kapsz egy mkv fájlt,ezt próbáld meg átkonvertálni avi-ba a format factoryval.
2012. ápr. 18. 12:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
Mégegyszer a link: [link]
2012. ápr. 18. 12:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:
Hálásan köszönöm szépen, kipróbálom!! :)
2012. ápr. 18. 18:31

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!