Lacixxx12 kérdése:

Van egy PRO SAL 240W kocsi erösitőm és én ezt a szobába szeretném használni csak nem tudom hogyan csináljam meg úgy, hogy áramot kapjon? Pls help

Figyelt kérdés

2012. ápr. 15. 19:16
 1/4 anonim válasza:
220 v-ról 12 v-ra és 2 amperes trafóval.Hűtésről aluminium bordázattal gondoskodj.Ezt a trafóra helyezd.További kérdésed esetén írj.De 12 voltos akú tőltő és egy akú.Ez persze esztétikailag kifogásolható.De ez a legjóbb megoldás.Esetleg elrejted az akút a tőltővel és már nem is gond.
2012. ápr. 15. 19:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 cipi8 ***** válasza:

Az előző jól mondja a PC táp-os megoldással meg ne próbálkozz mert az nem igazán tesz jót és a teljesítmény is elmarad a vártól mert kicsi az Amper!


Én egyszer szünet mentes tápról használtam kb. 1 napig és elég jó volt! Az aksi + és - sarura tettem rá és közben a töltés egyfolytában ment mert hamar leszívja nélküle de a kocsi aksit is. A + pólust az UV és Remote bemenetre kell kötni az erősítőn a - pólust meg a GND vagy Ground-ra (test) kell. A PC hangkimenetét meg egy RCA Jack kábellal lehet megoldani! Az autó aksis megoldás meg felejtsd el mert hamar felrobbansz!!!!


AZ AKKUMULÁTORT CSAK JÓL SZELLŐZŐ HELYISÉGBEN SZABAD TÖLTENI UGYANIS ERŐSEN ROBBANÉKONY HIDROGÉN GÁZ KELETKEZIK A TÖLTÉS KÖZBEN!


[link]

2012. ápr. 15. 22:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 cipi8 ***** válasza:
Ja csak a trafós megoldást helyeseltem! Nem az autó aksi plusz töltőset!
2012. ápr. 15. 22:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim válasza:
Bocsi.Igazad van.Az akus megoldás nem a legjóbb.Viszont egy erős trafóval és plusz hűtőbordával ez műkődik.A hűtőborda csak az esetleges túl melegedés miatt ajánlatos.
2012. ápr. 16. 02:12
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!