Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Szórakoztató készülékek » Milyen erősítő kéne ha lenne...

Milyen erősítő kéne ha lenne egy régebbi Videoton hangfalpárom?

Figyelt kérdés

a közeljövőben gondoltam venni videoton hangfalakat pl:Dc 2021 DC 2050 vagy 2550 2580....

nekem van egy yamaha rx 360-as erősítőm de az 8-16 ohmos ezek meg többsége 4 ohmos szoval gondolta mhogy kéne valami erősítő ami nem is drága de el is bírja.Ki mit ajánl vagy vegyek inkább egy drágább 2.1-et?



#hangfal #erősítő #Videoton #sztereo receiver
2012. ápr. 15. 18:35
 1/1 anonim ***** válasza:
Honnan veszed, hogy a Yamaha RX-360 az csak 8-16 ohmos hangfalakat fogad? Az angol nyelvű használati utmutatóban 2/4/6/8 ohmos hangfalak vannak megadva. Az az erősítő nem rossz. Ne cseréld. Használt hangfalat ne vegyél, pláne videotont ne, típushibás a mélysugárzó membránja, szétmállik (nekem volt). Inkább kétutas, normális hangfalakat keress. A 2.1 nem zenehallgatásra, hanem basszusbömböltetésre való.
2012. ápr. 18. 23:25
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!