Virág Martin kérdése:

PC vagy XBOX360 S vagy PS3 S?

Figyelt kérdés

Akarok venni a három közül de nem tudom hogy melyik a jobb !


PC: HD 6850 vagy 8950 2gb ot akarok bele rakni meg egy AMD FX-8120-as procit 8gb rammal és min 1tb-s winyóval.


XBOX: Egy xbox 360 s 250gb-ra gondoltam


PS 3: Egy ps3 s 320gb-ra goldoltam


Melyik a jobb

-grafikailak

-árban

-stb.....

meg tudjátok mire gondolok ....... játékok mire van több játék

és még amit leírtam hogy mit akarok a gépben az szerintetek jó ?



2012. ápr. 11. 18:33
 1/6 A kérdező kommentje:

oda azt akartam írni hogy :

PC: HD 6850 vagy 6950 2gb ot akarok bele rakni meg egy AMD FX-8120-as procit 8gb rammal és min 1tb-s winyóval.

2012. ápr. 11. 18:35
 2/6 anonim ***** válasza:
Gép a legdrágább ha játékra akarod viszont én jobban ajánlóm mert szerintem összes FPS jobb egérel + ha nem akarod feltöretni a xboxot/ps 3 ami garanciavesztésel jár pc mindent le tudsz tölteni ingyen. Ja és én imádom a starégiai játékokat pl :Startcraft 2,Diablo 3, Total war Warcraft 3 akkor LOL meg Hon,Civilization 5 na szóval én ezekel nyomok leginkább szóval pc ajánlóm. Grafikailag kb ugyanazok nincs nagy eltérés.
2012. ápr. 12. 00:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim válasza:
Grafikailag ha jó a géped akkor a látvány jobb, mint konzolon. Szerintem PC.
2012. ápr. 14. 09:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:

Szerintem Ps3 mert:

-árban olcsóbb mint a pc de kicsivel drágább az xboxnál

-grafikában nagyon kicsi különbségek vannak én sima kábellel tolom amit adtak hozzá egy lcd tv-n és elég szép képe van.

-Ps3 controllerje alapból aksis, töltőt is adnak hozzá,xboxnál elemeket kell töltögetni de persze abba is lehet venni aksit ami +8k kb.

-Egyre több játék támogatja ps3-on a 3d-t, xboxon nincs 3d

de lehet hülyeséget mondok javítsatok ki.

-Exclusive játékok ps3 ra :Uncharted 1-3,Little big planet 1-2,Killzone 2-3,Resistance 1-3,Socom,Gran turismo,Motorstorm,God of War 1-3

-xbox360 ra :Gears of war 1-3,Halo (ezeket megállás nélkül írtam de ennyi elég)

-Ingyen multiplayer ps3 ra , xboxnál fizetni kell, cserébe kicsivel jobb.

-Ps3 store ból tudsz letölteni ingyen demókat.xboxnál ezért külön kell fizetni azthiszem xbox gold live

-Ps3 viszi a blue-ray discet ezért nem kell összetömöríteni a játékot,nem úgy mint xboxnál aminek játék közbe kell.

2012. ápr. 14. 14:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
De persze nem lebeszélni akarlak hanem elmondtam a ps3 előnyeit.Halgass a szivedre!:D
2012. ápr. 14. 14:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
Gép a legdrágább viszont egybe olcsóbb is mert mindent le lehet rá tölteni mindenféle feltörés és garanciavesztés nélkül illetve a játékok és olcsóbbak rá. Ha szereted a stratégiai játékokat pl warcraft 3,Starcraft,Total war stb és az RPGket pl WOW vagy Diablo 3 akkor PC + nem tudom hogy vagy vele de én fps egérel szertek nyomni sokkal gyorabb mint kontrollerrel
2012. ápr. 15. 01:05
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!