Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Szórakoztató készülékek » Kedves Kompjúter Mesterek! Mi...

Gabipapi kérdése:

Kedves Kompjúter Mesterek! Mi lehet a baj? Hogyan orvosolható?

Figyelt kérdés
A laptop, amit használok wifi-n kapja a netet és egyre gyakrabban történik az, hogy se a mozilla se az explorer nem tölti be az oldalakat egy idő után, de a torrent és a netes poker viszont megy, szóval nem a netkapcsolattal lenne baj. Mi lehet a baj? Hogyan orvosolható?A helyzet egy újraindítás után rendeződik, de csak bizonyos ideig.
2012. ápr. 8. 23:34
 1/8 cipi8 ***** válasza:

Néha kapcsold ki kb. 5 mp.-re a Routert és a Modemet is nekem is néha elő fordult ilyen! Ha meg más netére csatlakozva használod akkor ezt viseld el, de még az általad használt kapcsolat javítása vagy letiltása majd újbóli engedélyezése talán segíthet!

Nekem a szomszédom panaszkodott néha hogy "nincs net, de a Poker Stars meg megy"! Akkor mindig elvégeztem a fent említett ki-be kapcsolást utána kussolt egy ideig, ő is Wifin keresztül kapta tőlem a netet egy 150Mnps-os TP-Link Router-en keresztül! Nálam ez bevállt!

De lehet nálad más a gond.

2012. ápr. 8. 23:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 A kérdező kommentje:
Köszi,de valami más megoldás érdekelne.Saját routert használok és a családban más gép is rá van kapcsolódva,de csak az én gépemen van ilyen probléma :(
2012. ápr. 9. 11:29
 3/8 A kérdező kommentje:
Még a router újtaindítása sem segít,csak ha a gépem indítom újra...SEGÍÍTSÉÉG!!!!Nagyon zavaró a helyzet!
2012. ápr. 20. 19:13
 4/8 cipi8 ***** válasza:
Próbálj másik vagy frissebb wlan drivert telepíteni a gépre vagy a routert újra konfigurálni teljes reset után. Ha ezek után sem megy akkor hívd fel a szolgáltatót hogy hátha lehet valamit tenni, illetve ha TP-LINK routered van akkor van egy Technikai Támogatás nevű info vonaluk amely 08:00-16:00-ig hívható a 06-40-111-000-s kék számon közöld velük hogy mi a problémád és mit javasolnak annak megoldására és hogy a routert garanciálisan így kitudják-e cserélni a TP-LINK 5 év garanciát vállal a routereire.
2012. ápr. 21. 03:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 A kérdező kommentje:
Köszi Cipi!
2012. máj. 2. 16:18
 6/8 cipi8 ***** válasza:
Szívesen! Akkor ezek szerint sikerült valamit csinálni vele?
2012. máj. 2. 18:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 A kérdező kommentje:
Sajnos nem sikerült javítani a helyzeten.A router tökéletesen működik,mert másik laptopon megy az internet,csak az enyémen nem.Azt figyeltem meg,hogy pl. ha az rtl most oldalára megyek gyakran azonnal elmegy a netem,közben a hálózati kapcsolatoknál ez a kép látszik( [link] ) és sehogy nem lehet feloldani a tiltását!!!Lehet ez vírus??Segítsetek kérlek!Nagyon zavaró.
2012. okt. 2. 01:50
 8/8 A kérdező kommentje:
És még annyi érdekesség,hogy ha egy letöltést elindítok amég nincs probléma,akkor az töltődik tovább akkor is amikor már a böngésző egy oldalt se tölt be! :(
2012. okt. 2. 20:14

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!