Laptopot szeretnék venni! SEGITSÉG!?

Figyelt kérdés

Laptopot szeretnék venni, Játékra, Filmezésre, töltögetésre, netezésre.

Elég olcsón szeretnék venni.

Milyen értékek között keressek? (hdd , ram, ghz stb)

Előre is köszi!


2012. ápr. 7. 11:14
 1/4 anonim válasza:
nézz szét neten. lődd be az árat és ennyi.. vagy vatera... olcso.. kinek mi az olcsó :)
2012. ápr. 7. 11:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
Vaterán ne vegyél, a 90%-a átverés, vagy elutalod a pénzt és nem kapsz semmit, vagy kiküldik de egy idő után nem fogod majd tudni bekapcsolni. Én minden esetre bemennék egy helyi PC szaküzletbe és ott kérnék ajánlatot ezekre mert azért ott csak jót ajánlanak vagy ott vegyél használtan. A legtöbb ilyen boltokban lehet venni és nem olyan rosszak ám. Enyém is használtan lett véve egy szaküzletbe nem volt soha semmi gondom vele, igaz én nekem csak netezésre kell.
2012. ápr. 7. 11:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 A kérdező kommentje:

Értem.

A szaküzlettel az a gond, hogy elég drágán adják a laptopokat. Vaterára nem is gondoltam, mert sajnos már megtapasztaltam a megbizhatóságukat. Nekem tényleg olcsón kéne laptop kb. 60000 FT-ért. Válaszokat köszönöm!

2012. ápr. 7. 11:36
 4/4 anonim ***** válasza:

60-ért egyet sem tudok, a legolcsóbb netbook amit ismerek olyan 70k körül van.

Ezek ilyen kis 10"-os valamik, letöltésre alkalmas, filmnézésre nagyon kicsi az a képernyő, az 1024x600-as felbontás is WTF?!, netezésre meg szvsz alkalmatlan, mert alig lehet rajta gépelni (vagy csak nekem van túl nagy kezem).

Inkább vennék 40k-ért valami jóféle tablet-et.

2012. ápr. 7. 12:39
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!