Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Szórakoztató készülékek » Segítsen valaki! Több mint 3...

Segítsen valaki! Több mint 3 éve próbálkozom, de nem sikerül úgy nyomtatni a Lexmatk T630-al két oldalt egy lapra, hogy ne tegyen minden lap köré egy keretet. Hogyan kell eltüntetni?

Figyelt kérdés
2012. ápr. 6. 13:48
 1/5 anonim válasza:

tudsz angolul? ha nem kérj meg valakit aki segít beállítani


itt a kézikönyv:

[link]


225. oldal


Finishing Menu -> Multipage Border -> erre állítani: "None"

ha igaz most "Solid"

2012. ápr. 6. 14:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:
Én feltettem már az összes létező drivert, de a gépről nem lehetett beállítani, azt mondod, hogy a nyomtató paneljén lehet ezt beállítani csak?
2012. ápr. 6. 14:44
 3/5 anonim ***** válasza:
Nekem is Lexmarkom van. Katt a tulajdonságokra, és megkérdezi ( többek közözött) hogy tegyen e szegélyt? Pontosabban: pipa be, vagy pipa ki
2012. ápr. 6. 15:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim válasza:
nekem nincs, próbáld ki ezt is, meg amit az előttem szóló írt és kiderül
2012. ápr. 6. 15:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:
Nem tudom hova kattra gondolsz. Többféle driver lehet. Én mindet végigpróbáltam. Neked melyik van, mi a nyomtató driver neve, amit a nyomtatási listából kiválasztasz?
2012. ápr. 6. 21:10

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!