Milyen laptopot vegyek?

Figyelt kérdés
netbookban gondolkozom mert a kis méret jo lenne kényelmesen netezgetni vidiket nézni meg egyéb kisseb dolgok meg néha játszani de gondolkozom kicsit jobb minimum 11,6"-os max pedig 13"-os subnotebookban maximum 70000-ig legalább kéne bele 2gb ram 160gb winyo és ne legyen csunya letisztult modern designosat és a dual-core sem hátrány meg ha használt sem
2012. ápr. 5. 21:33
 1/5 anonim ***** válasza:

Ilyet nehéz lesz találni, a legtöbben nem valami jó Atom proci van, 1 giga ram, stb.

Konkrétan 150 alatt nincs 11,3-13,3" között monitor.

Szóval csak a 10, 10.1 és 10.2 jöhet szóba, ezek még beleférnek az árba is, csak ahogy írtam, a hardver nem a legjobb.

Videóra meg kisebb dolgokra persze elég.


Mondjuk itt van ez:

[link]


- 2 giga ram

- dedikált vga

- 320 gigás HDD

- nem valami jó proci


Esetleg ez, ez már egy fokkal jobb (a CPU-ban, de asszem gyengébb VGA, de most ennek lusta vagyok utánanézni):

[link]


Ami neked kéne az az ultrabook, csak azok vannak akkora méretben, ami neked kéne, és azok erősek is, szép design, stb, csak épp 300k alatt nem nagyon kapni.

2012. ápr. 5. 21:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:
köszi
2012. ápr. 5. 21:56
 3/5 A kérdező kommentje:
dell inspiron duo az jo laptop tablet nekem tetszik csak a kijelzős részben van a hardver ugye? dual-core meg minden leginkább ha játékrol van szo akkor counter-strike meg talán kisseb játékok csak nem tudom mire elég 10 coll
2012. ápr. 5. 21:59
 4/5 anonim ***** válasza:

Ez a Dell Inspiron Duo jónak néz ki.

Hardver nagyjából full ugyanaz, mint amit másodjára linkeltem, de nagyobb (1366x768) felbontás, ami már jó, a 130+ ezres 15,6"-os laptopoknak szokott ekkora lenni a felbontása, meg ez a tablet rész is jó benne, ha nem adják drágán akkor azt venném a helyedben.

2012. ápr. 6. 14:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:
igen nagyon jo laptop ma probátam ki az euronicsban és jo volt érintős kijelzős és dual ha jol tudom de szép a billentyüzet jo ötlet de talátam egy másik laptopot acer apire 5349 4gb ram intel celeron dual b800 proci 15.6" kijelző és csak 100000-se nekem tetszik szép designos és megfizethető bár a procit olvastam szidták páran és nagyon picik az ikonok a duoban nehéz volt belápni a sajátgépbe meg minden másba
2012. ápr. 6. 14:20

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!