Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Szórakoztató készülékek » Lehet tölteni ps3 joystickot...

Lehet tölteni ps3 joystickot konektorból?

Figyelt kérdés
Ugye a ps3 joystickját usb-vel a ps3-hoz csatlakoztatva lehet tölteni, de van egy lg p970-es mobilom, aminek a már egységesíttett (ugyan ilyen) usb töltője van, szóval szerintetek lehet tölteni a joystickot az lg töltővel a konnektorból?

2012. márc. 25. 14:07
 1/5 anonim ***** válasza:
Háááát...én inkább nem kísérletezgetnék. Drága dolog egy Ps3 kontroller. Persze Te tudod...
2012. márc. 25. 14:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:

Telóm töltője USB-s (tehát ilyen. [link] egyszer kipróbáltam, hogy bedugtam az USB-t és a joyt, de nem világított, szerintem a tiéddel sem fog működni.


PC-vel viszont lehet tölteni, de azt olvastam, hogy nem valami egészséges, hamarabb tönkremegy, de hogy mi az igaz ebből, azt nem tudom.


Ha biztosra akarsz menni akkor veszel egy asztali töltőt/töltőállomást, azt direkt erre találták ki, szóval biztos nem rövidül meg az élettartama.

Pl. itt van egy:

[link]


Ennél sokkal olcsóbb nem nagyon lesz, minimum 4-5 ezer egy ilyen.

2012. márc. 25. 14:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 A kérdező kommentje:
Köszönöm a válaszokat, inkább nem kísérletezgetek.
2012. márc. 25. 16:08
 4/5 anonim ***** válasza:

A PS3 gamepad-nak miniUSB a csatlakozása. Ahogy sok telefonnak is..., ha olyan töltőd van, nyugodtan dugd rá!

Minden USB csatlakozás szabványos 5V, ha a GPS-es szivargyújtós kábelével töltöd az autóban akkor sem lesz semmi baja!

Ugyanúgy a PS3-ba is dughatsz bármilyen USB kábel, tölteni fogja a telefont, GPS-t, akármit...

2012. márc. 26. 08:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim válasza:
en is ezen gondolkodtam de inkabb nem
2013. jan. 13. 13:59
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!