Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Szórakoztató készülékek » Behringer Xenyx 1002 keverőt...

Behringer Xenyx 1002 keverőt hoztam el kipróbálni hogy megvegyem. Mi lehet a baja?

Figyelt kérdés
Nem volt hozzá aux kábelem,addig csak bedugtam hálózatra,rádugtam a mikrofont,végigtekertem a 99 effektet,tekergettem ide oda,ma hoztam hozzá egy kábelt és rádugtam a gépre,rádugtam a mikrofont,nagyon zúgott,próbáltam a beállításokat megváltoztatni a gépen (előerősítés kikapcsolása stb.) majd az egész cuccot rádugtam a külső (könig)hangkártyámra és onnantól nem világítottak a ledek a keverőn,se hang,se semmi.Mi történt vele?Mi lehet a baja?Azóta sem reagál semmire,pedig eltelt jó néhány óra...Ne azt írjátok hogy ne vegyem meg,vigyem vissza,átvertek stb. hanem hogy mi lehet a baja?
2012. márc. 23. 20:45
 1/2 A kérdező kommentje:
RCA kábel,nem aux bocsi.
2012. márc. 23. 21:42
 2/2 anonim ***** válasza:

Valószínűleg földhurok miatt zúgott, te meg kinyírtad valahogy.

Ha szerencséd van, csak egy biztosíték szállt el benne, de egy Behringernél sosem lehet tudni...

2012. márc. 23. 22:55
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!