Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Szórakoztató készülékek » Hogy tudom visszaállítani a...

Hogy tudom visszaállítani a PSP-m?

Figyelt kérdés
Volt a psp-men egy flashelt 3.90-m33 (aszem) rendszer de ráraktam én hülye egy 5.50-es frissítést és nem olvassa az ISO file-okat. Hogy tudnám megoldani, hogy úgy működjön, mint régebben, vagy visszaállíani alap helyzetére? Rentgeteg oldalt elolvastam, próbáltam megcsinálni, de sehogy nem sikerült. Vmi ötlet, vagy egyértelmű magyarázatot tudna valaki szolgáltatni?
2012. márc. 13. 17:43
 1/7 anonim ***** válasza:
slim?
2012. márc. 13. 17:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:

Ha jól értelmezem akkor most egy sima alap 5.50-es van rajta.A teendőd röviden az, hogy ezt a verziót ki kell flashelned.Ha visszateszed a régebbi rendszer KO lesz a gép, nem lehetetlen, de egyedül semmiféleképpen ne.Nálam így romlott el a PSP hogy vissza tettem a régebbi verziót.Na szóval mint mondtam azt kell csinálnod hogy ezt a 5.50-est ki kell flashelned,ha ügyes vagy egyedül is menni fog.(Nekem ment.)Keress rá a neten valami jó leírásra azt ajánlom.


Extrain

2012. márc. 13. 19:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
de ha slim akkor nem tudod ki flashelni mert azt csak 5.01-es fw-ig lehet tehát akkor le kell butítanod.
2012. márc. 13. 20:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim válasza:
Nem 6.60 ig lehet ki flashelni?
2012. márc. 14. 17:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
tudtommal nem
2012. márc. 15. 17:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:

De igen...


Extrain

2012. márc. 15. 19:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 A kérdező kommentje:
Igen, SLIm-em van, elég sokat köszködtem már vele, de még nem adom fel, próbálgatom, Esetleg valami leírást nem tudnátok dobni?
2012. márc. 16. 13:42

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!