Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Szórakoztató készülékek » Mit csináljak a fényképezőgépe...

Mit csináljak a fényképezőgépemmel?

Figyelt kérdés

Múltkor bevolt kapcsolva,és lemerült az elem,és nyitma maradt az optikája(ha ennek hívják),szóval nem ment vissza be a gépbe.Elemet cseréltem,és ha nyomom a bekapcsoló gombot,akkor csak világít a zöld led,de nemtörténik semmi.

Lehet hallani egy kis kattanást is.

Leejtve még nemvolt...

A gép : Samsung Digimax S630



2012. márc. 12. 09:16
 1/8 anonim ***** válasza:
Tegyél bele teljesen feltöltött akkumulátort.
2012. márc. 12. 09:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
Ha most kikapcsolod, becsukódik?
2012. márc. 12. 09:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
29%

Hello,

Gépbe nem lehet úgy elemet cserélni , hogy be van kapcsolva és hopp kikabod belőle. Ha a fényképező úgy érzi lemereül visszahúzza az optikát. Szóval itt más probléma van nem az elem lemerülés. Amúgy szerintem kiakadt az érzékelő így ha van műszaki érzéked szétszeded a gépet és visszakapcsolod az érzékelőt ha nincs akkor szervíz.

2012. márc. 12. 10:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:

"Hello,

Gépbe nem lehet úgy elemet cserélni , hogy be van kapcsolva és hopp kikabod belőle."

Ha elolvasod a kérdést, lemerült.


" Ha a fényképező úgy érzi lemereül visszahúzza az optikát."

Kivéve ha nem.


" Szóval itt más probléma van nem az elem lemerülés."

Igen, az hogy nem húzza vissza az optikát.


" Amúgy szerintem kiakadt az érzékelő így ha van műszaki érzéked szétszeded a gépet és visszakapcsolod az érzékelőt ha nincs akkor szervíz."

Végülis hülyeséget bárki tud mondani.

2012. márc. 12. 10:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim válasza:

Itt az a kérdés,hogy mit csináljon vele !?

Vidd el szerelőbácsihoz. Te semmiféleképpen ne erőszakold a gépet !

2012. márc. 12. 10:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 A kérdező kommentje:
Ha teljesen feltöltökk elemet teszek bele,akkor nem világít a led,hanem csak villog...
2012. márc. 12. 11:14
 7/8 anonim válasza:
Nekem is így beakadt,aztán mikor odaadtam egy felnőttnek,csak ki-be kellett kapcsolgatni,aztán pihentetni.És utána jó volt.Csak amikor bekapcsol és látod hogy lehet vele fényképezni,akkor kapcsold ki,és másik elem.Remélem segített s a válaszom.
2013. márc. 15. 13:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 A kérdező kommentje:

Köszönöm,már megoldottam.


Új elemet tettem bele,és most jó.

2013. márc. 17. 23:46

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!