Dani1998 kérdése:

Mi a gépem baja?

Figyelt kérdés
Na az a bajom hogy amikor a gépemet bekapcsolom játszok rajta, facebook, programok stb... Majd kb 15-20perc után a monitor kikapcsol és nem lehet visszakapcsolni csak ha ujrainditom a gépemet a videó kártya típusa: NVIDIA GeForce GT 130. Az energia ellátásnál is át van álitva hogy soha ne kapcsolja ki a monitort. Mi lehet a baj?
2012. márc. 11. 20:02
 1/8 anonim ***** válasza:
keveset kap enni
2012. márc. 11. 20:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
tönkrement benne a dezoxiribonukleinsav XD :D húzd ki a konnektorból és dugd fel a seggedbe :D
2012. márc. 11. 20:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 cipi8 ***** válasza:

Szerintem túl melegszik a VGA-d és lekapcsol de lehet még chip hibás vagy elektronikai hiba esetleg driver hiba! A legegyszerűbb ha kérsz valakitől kölcsönbe egy másikat és azzal megnézed hogy a hiba fent áll-e továbbra is ill. telepíts egy másik drivert hozzá a gyártó oldalán találsz! Milyen és mekkora tápod van?


A másodiknak üzenem hogy mehet trollkodni máshova!

2012. márc. 11. 22:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 A kérdező kommentje:
A táp az a Vezérlőult-->Rendszer--->Általnos számitógép nem?
2012. márc. 12. 17:53
 5/8 A kérdező kommentje:
Ha az akkor AMD Athlon II X2 215 2.71GHZ 2,00GB Ram
2012. márc. 12. 17:54
 6/8 cipi8 ***** válasza:
A tápot nem jeleníti meg a PC, szoftveresen nem tudod mérni
2012. márc. 12. 20:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 cipi8 ***** válasza:
Szerintem inkább vidd el szakemberhez vagy szervizbe mert a kommentjeid alapján nem vagy egy PC guru szerintem!
2012. márc. 12. 20:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
a táp az amit megkéne hogy egyen de te keveset adsz neki
2012. márc. 13. 14:25
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!