Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Szórakoztató készülékek » Füllhagató erősítő vagy...

Füllhagató erősítő vagy elöfok kell nekem?

Figyelt kérdés

Rendes hifi volt az autómban(fejegység,4csatornás erősítő rárötve 2db 20centis szélessávú hangszóró és az elsö szett azaz hangváltó azon 16cm mély és a magas hangszorók)

Sajnos tönkre ment a fejegység és nem nagyon volt pénzem ujat venni.Van egy tabletem,a fejhalgató kimenetét rákötöttem az erősítőre.Nagyon megtetszett ez a rendszer,az már biztos hogy ez is marad a kocsiban,csak a hengja nem valami hangos,hiába van rákötve egy 4X120Wattos erősítő.

Mit kell betenni a tab és az erősítő közé hogy jó legyen? Fejhallgató erősítőt vagy egy előfokot?

Nem akarok vagyonokat költeni rá és lényeg hogy 12voltról üzemeljen!


2012. márc. 11. 12:07
Sajnos még nem érkezett válasz a kérdésre.
Te lehetsz az első, aki segít a kérdezőnek!

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!