Xbox-ot Angliából?

Figyelt kérdés

Már nagyon régóta szeretnék egy 360 Slim-et de még nincs rá meg a keret,mert hiányzik kb. 10 000 Ft..Most megyünk ki a nővéremhez Angliába és ott gondolom olcsóbb a gép,mint itthon,vagy nem így van?Ilyeneket szabad behozni az országba?Vámot,ilyesmit kell fizetni?Ugyanúgy tudom használni,mint ha itthon vettem volna?(a menü az itthoniaknál is angol,igaz?)Tudomásom szerint a Live olyan nyelvű,ahova regisztrálnak,nem?

Köszönöm a válaszokat!


2012. márc. 6. 14:50
 1/8 anonim ***** válasza:
Ha ott megveszed és beállítod hogy United Kingdom és hazajössz, akkor itt csak át kell állítanod Hungary-ra. A menü mindenhol angol (vagy más, de nem magyar),a LIVE attól függ...
2012. márc. 6. 15:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
Nem tom a vámot, meg amit az előbb nem írtam le.
2012. márc. 6. 15:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
Nem így van.
2012. márc. 6. 15:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 A kérdező kommentje:

Első:Köszönöm!A gép csak itthon lesz kibontva(beüzemelve),amint hazaértünk.Azzal tisztában vagyok,hogy több nyelv is van,de nekem az angol a jó.:)


Harmadik válaszoló:Kicsit kifejtenéd bővebben?:)

2012. márc. 6. 16:24
 5/8 anonim ***** válasza:

Ki.

Semmivel sem olcsóbb angliában, sőt...

Kár a gőzért, gyűjtögessél még, vagy vegyél használtat.

2012. márc. 6. 16:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 A kérdező kommentje:
Használtat nem szeretnék.
2012. márc. 6. 16:37
 7/8 anonim ***** válasza:

[link]


[link]


Ezek alapján Angliában olyan kemény 3 ezerrel olcsóbb a 4 gigás Slim és a többi is hasonló nagyságrendben tér el az itthoni áraktól. Viszont a garanciát nem fogod tudni Magyarországon érvényesíteni. Szerintem nem éri meg...

2012. márc. 7. 18:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 A kérdező kommentje:
Hát,akkor hagyom..Köszönöm a választ!
2012. márc. 7. 22:03

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!