Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Szórakoztató készülékek » Ipod touch első generációs...

Ipod touch első generációs 8gb-s megéri 40ezerér vadi újan?

Figyelt kérdés
sikerült rábukkannom egy hirdetésre ahol 40ezer ftért van eladó bontatlan touch de első gen. szerintetek megéri 40ezerért?
2009. jún. 8. 16:48
 1/5 anonim válasza:
42%
hát ha mindenképp ipodot szeretnél venni akkor megéri de inkább vegyél egy iphonet :p
2009. jún. 8. 17:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim válasza:
100%
Mégis mi a francnak venne + 100.000 Ft-ért iPhonet, amikor a touch ugyanazt tudja telefon funkció nélkül?
2009. jún. 8. 17:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 A kérdező kommentje:
így van! különben kiderült hogy mégsem új...ugyhogy akkor inkább második gen-eset veszek használtan :)
2009. jún. 8. 21:47
 4/5 A kérdező kommentje:
wwwííh hozzá jutottam egy 8gb-os 2.gen-es teljesen bontatlan darabhoz 40ezerért :D csak még nem jött meg :/ de mutatta cam-on h tényleg bontatlan :D annnyira örülök ^^
2009. jún. 11. 22:44
 5/5 anonim ***** válasza:
nekem jelenleg van egy iphoneom meg egy 2gen ituch 8gigas esha kell meg tudom mutatni hogy igen nagy kulombseg van iphone es ituch kozott nem hiaba anyival dragabb ha erdekel keress meg msn-en : djmate23@hotmail.hu
2009. júl. 5. 01:37
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!