Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Szórakoztató készülékek » Miért nem tudok csatlakozni...

Miért nem tudok csatlakozni az Xbox live-ra? (vezetéken keresztül csatlakoznék)

Figyelt kérdés
Ezt a hibaüzenetet kapom: A PPPoE Server was found on the network. Your ISP may require a User Name, Password, and possibly.................. felhasználónevet és jelszót 100% hogy jól ütöm be. SÜRGŐS LENNE ( ja és régi a dashboardom sztem a legrégibb verzió és így frissíteni e tudom)
2012. márc. 2. 19:06
 1/4 A kérdező kommentje:

már meg azt kapom hogy hogy unable to reach xbox live

:(

2012. márc. 2. 19:08
 2/4 anonim ***** válasza:
a dashboardod a hibás... próbáld meg leszedni a legújabbat.
2012. márc. 2. 21:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 A kérdező kommentje:
éppen ez a baj hogy így akartam frissíteni de nem tudom. írtam már ki dvd-re is frissítést, de azt viszont nem ismeri fel. teljesen elakadtam, pendrive-rol meg nem tudom mert regi fajta a box :(
2012. márc. 3. 10:43
 4/4 A kérdező kommentje:
igaz, a dashboard frissítést és a játékdemót is sima dvd lemezre írtam ki. ezért nem ismeri fel? mindent duplarétegűre írjak? ja és duplarétegű újraírható dvd-t olvas?
2012. márc. 3. 10:59

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!