Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Szórakoztató készülékek » Samsung S630-as fényképező...

Samsung S630-as fényképező 8Gb-os memória kártyával működik-e? Vagy csak 4Gb-ig támogatja a bővítést?

Figyelt kérdés
2012. márc. 2. 12:59
 1/2 anonim ***** válasza:
Sd kártyát olvas, így olvasnia kell a 8 gigást is. De nem értelek. Ez a gép 6egész akárhány megapixeles. Én az eos 400D vel ami 10 megapixeles, ezer hétszáz akárhány fotót csinálok a 4 gigás kártyára. Azt ne mond hogy neked szükséged van több fotóra.
2012. márc. 4. 12:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 A kérdező kommentje:
Először is köszönöm a választ! Bár csak egy egyszerű választ vártam kioktatás helyett!!! Én nagyon is jól tudom, hogy miért szeretnék bele nagyobb kártyát, és deeeee mondom, hogy én annyi képet akarok csinálni, hogy ne legyen elég a kisebb.Hogy megnyugodj a kíváncsiságtól leírom miért szeretnék bele nagyobb kártyát. Mivel van egy 2 hónapos babám napjában többször elkattintjuk a gépet, illetve azzal szoktunk videózni is , mert kényelmesebb, mint a kamerát előkapkodni,(ráadásul most ment tönkre) ugyanis a fényképező mindig a kezünk ügyében van. És mert egy 2 hónapos babától elég nehéz lenne kérni, hogy csinálja újra ami épp érdekes volt, ezért sokszor több percig is veszem a videóra.Remélem kielégítettem a kiváncsiságodat, bár egy egszerű kérdésre kommentár nélkül is válaszolhattál volna egyszerűen, anélkül, hogy lekezelően osztod a másikat! A válasz első felét, ami a kérdésre irányult azt viszont köszönöm.
2012. márc. 5. 06:56

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!