Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Szórakoztató készülékek » Hogyan találom meg az iPodomon...

Hogyan találom meg az iPodomon a címkézett videókat?

Figyelt kérdés
Az a probléma hogy feltettem az iPodomra kb 100 videót (vegyesen filmek, video klippek, stb.) de az összes ömlesztve volt ABC sorrendben. És szerettem volna ha külön csoportokba lehet egyes videókat helyezni, ahogyan a zenéknél az albumok megadásával tudom tag-elésnél. Néhány videónál beállítottam iTunes-ban hogy ne mozifilmkategória legyen hanem Podcast, de eltűntek ezek a videók. Rajta vannak az iPodon mert foglalja a helyet, de sem az iPodban nem találom, sem pedig iTunesban nem találhatóak sehol. Így sajnos törölni sem tudom őket külön csak ha az egész iPodot legyalulom, de nem akarok 30 GB zenét letörölni (kicsit sokáig tartott rátenni őket). Valakinek ötlet vagy tapasztalat?

2012. febr. 29. 10:16
Sajnos még nem érkezett válasz a kérdésre.
Te lehetsz az első, aki segít a kérdezőnek!

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!