Ez a PC elbírja vinni a fullHD,3D filmeket?

Figyelt kérdés

Processzorok:

AMD Athlon 64 X" Dual Core Processor 5600+

AMD Athlon 64 X" Dual Core Processor 5600+


Videokártyák:

ATI Radeon HD 3870


Windows 7-es


Az lenne a kérdésem, hogy ha letöltök egy 3D 1080p-s filmet(pl Avatar) és rákötöm 3D TV-re, akkor nem fog akadozni, vagy pixelesedni, van egyáltalán ilyen(, hogy egy gép nem bírja el a filmet és akad, pixelesedik, vagy bármi baja van)?


2012. febr. 26. 18:40
 1/6 anonim válasza:
szerintem borzasztó kevés ez a gép..
2012. febr. 28. 17:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 A kérdező kommentje:

Köszi!Ennek örülök(lehet, hogy fura), mert akkkor vszínüleg nem a filmekkel van a baj, hanem a géppel, azért akadozik, meg pixelesedik.

Amúgy akkor ha ráteszem a filmet HDD-re és bedugom TV-be, akkor az le tudja játszani?

2012. febr. 29. 18:54
 3/6 anonim ***** válasza:

Talán igen, talán nem.

Az ilyen tv-be szerelt lejátszók elég kezdetlegesek, nem biztos, hogy felismer mindent.

2012. márc. 1. 22:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:

Szerintem meg elégnek kell lenni, főleg ha abból indulunk ki, hogy pl. egy samu smart tv-ben milyen hardver van egy pchez képest, mégis akadás nélkül játsza. Nekem sokkal erőssebb gépem van mégis némylik akad egyik lejátszó al, másikkal meg nem. Próbálj ki sok mkv lejátszót, teljesen azonos formátumnál is van amelyikethez pl a wind media playeres pluginos játsza le a másik meg akad, a másik fájlnál meg fordítva.

Remélem tudtam segíteni

2012. márc. 1. 22:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 A kérdező kommentje:

Köszi!

Még nincs meg a TV csak elkezdtem letölteni filmeket és akadt néhány és megijedtem, hogy a filmmel van baj.

De akkor szerencsére nem.

2012. márc. 2. 15:29
 6/6 anonim ***** válasza:

#4


Ez igaz lehetne, de mégsem.

Egy blu-ray lejátszóba sem egy atomerős gép van belepréselve 170 ezres i7 Ivy Bridge procival, hanem direkt erre találták ki, pontosan nem tudom milyen elven működnek ezek, egyszer utánanézek, mert érdekel, de akkor is más egy lejátszó (lehet az tv-be beépített vagy normál asztali) meg egy PC.

2012. márc. 2. 18:44
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!