Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Szórakoztató készülékek » Vettem egy hifi tornyot, de a...

Vettem egy hifi tornyot, de a phones kimenet helyett mp3 link bemenet van rajta az elején. Átalakítható elektronikailag, hogy legyen rajta phones kimenet, ha igen hogyan?

Figyelt kérdés
A hátulján aux bemenet van, más ki/be menet nincs rajta. Az elején lévő mp3 link bemenetet én phones kimenetnek gondoltam.
2012. febr. 25. 17:27
 1/2 anonim ***** válasza:
Ha nincs külön kimenete akkor buherálni csak a kapcsolások pontos ismeretében lehetne rá egyet. Mivel hátul már erősített jel jön ki (ami kicsinálna egy fülest) nem lehet arra kötni. A kapcsolási rajzból ki kellene keresni hogy az erősítő hol található és elé kellene egy kisebb teljesítményű fejhallgató erősítőt rakni.
2012. febr. 25. 18:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:

A hangszóró kimenetre rákötheted, teljesítménytől függően csatornánként 1-1 előtét ellenállást kell bekötni, hogy ne terhelje túl a fejhallgatót és a hangerő jól szabályozható tartományba kerüljön./100-200 ohm, ki kell kísérletezni a megfelelő értéket/

A probléma még az, hogy gondoskodni kell a hangszórók lekapcsolásáról is.

2012. febr. 25. 19:53
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!