Mit kell csinálni az Xbox classic-kal?

Figyelt kérdés
Van egy Xbox classic-om meg lehet e valahogy csinálni (házilag) hogy elinduljanak a írott lemezek? Ha igen hogy? Tudom hogy elégé lejárt már a classic de ha már van legyen már kihasználva normálisan.

2012. febr. 25. 16:28
 1/3 anonim ***** válasza:

Ha nagyon régi,azt csak chippelni lehetett, de voltak benn flash verziósok is.Ezek ha jól emlékszem egy két év múlva a kiadástól jöttek be.

Flash-et egy hozzáértő ember simán megcsinálja!Evox menüt is lehetett rá varázsolni.Viszont nagyon könnyü elrontani, ezért nem ajánlom a kísérletezést!

Ezekre már fel lehetett tölteni a vinyóra a játékot és akkor nem pörgette a lemezt, hanem csak vinyóról ment!

2012. febr. 25. 23:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 A kérdező kommentje:
És azt letudnád írni hogy a winyora hogy lehet felrakni?
2012. febr. 26. 09:36
 3/3 anonim ***** válasza:

Volt a flash-hes verzióm is, az első chip-es volt nekem is.Az nem volt túl jó, bár úgy vettem mindkettőt és még a boltban csinálták a módosítást rajt!A flash-elt változatban volt egy EVOX menü, azzal indult a gép és nem a dashboard-al.Az evoxot úgy képzeled el, mint az pl. xp-t a pc-n.Az alatt voltak feltöltve különböző programok.Volt olyan, mint a total commander is!

Sajnos arra már nem emlékszem, hogy mi volt a neve a proginak, de az evox alapból tartalmazta.

Kijelezte, mekkora hely van a vinyón és mekkora a játék, amit be akartam tölteni.Ha ráfért, mivel csak 5 GB-os volt a vinyó és ezen volt a rendszer is, ezért csak a kisebb prigik mentek rá.

Itt lehetett feltölteni és feltöltés után itt is lehetett indítani.

Onnan vetted észre, hogy vinyóról megy, hogy nem kerregett a loader és tök halk volt.

2012. febr. 26. 09:57
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!