Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Szórakoztató készülékek » Ma jó hülyeséget csináltam...

Apanacsi kérdése:

Ma jó hülyeséget csináltam mert mikor wc-tem akkor véletlenül beesett az MP4-em a wc-be Ugye ha használom újra akkor nem fog megrázni? Bár utána kicsit rátettem a radiátorra

Figyelt kérdés
Beleesett a Wc-be szerencsére nem a lefolyóba, kitudtam szedni csak kicsit büdös lett-letakarítottam egy nedves szemüveg törlővel
2012. febr. 22. 14:53
 1/4 anonim válasza:
Fertőtlenítsd azért és hagyd száradni. Ha nem volt sokáig vízben, akkor reménykedhetsz, hogy nem jutott el az elektronikáig a víz. Most azért egyelőre kicsit szárítgasd.
2012. febr. 22. 15:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:
mivel tudom fertőtleníteni ?
2012. febr. 22. 15:01
 3/4 anonim ***** válasza:
Tényleg fertőtleníts le, mielőtt mindenhez hozzáér! Alkohollal vagy flóraszepttel vagy akár mindkettővel...
2012. febr. 22. 15:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim válasza:
fertőtlenítő szerrel -.-"
2012. febr. 22. 15:19
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!