Ez a mágnes? Tényleg igaz?

Figyelt kérdés
[link] hang falnak ez a mágnese ? és ha hozzá dörgölöm a vinyohoz akor tényleg ujra kell telepiteni ?
2012. febr. 17. 16:14
 1/4 anonim ***** válasza:
Ahhoz, hogy minden adat letörlődjön a winyóról, nagyon erős elektromágnesekre van szükség...
2012. febr. 17. 16:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:

Ahoz hogy minden adat letörlődjön avinyódról naggyon erős mágnes kell. És pár hétig, hónapig a vinyón kell hagyni a mágnest.

Még egy flopi lemez se törlődik le ha hozzádörzsölöd. A vinyó meg tartósabb.


De ha adatot akarsz semmisíteni dobd tűzbe a vinyót :D Megfelelő hőmérsékletnél elveszti a mágnesességét.

2012. febr. 17. 17:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
Floppit mi töröltünk Neodinium mágnessel, egy diszknek nem tudom, mennyi kellene. De gyanús, hogy a hangszóró mágnese kevés hozzá...
2012. febr. 17. 21:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:

Neodínium mágnessel nem próbáltam a flopit :D

Csak teleraktam minden vacakkal, aztán egy mágnes társaságában töltötte az éjszakát :D Reggel megnéztem és mindent meg volt még rajta. Meg persze meg is lehetett nyitni mindent.

2012. febr. 17. 21:57
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!