Archos 7 Homet Tablet V2 megéri 28 699 Forintért?

Figyelt kérdés
Ő az: [link]
2012. febr. 16. 19:37
 1/6 anonim ***** válasza:
Én is felteszek egy kérdést és benne lesz a válasz. Szerinted ennyi pénzért mi lehet benne ?
2012. febr. 16. 20:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 A kérdező kommentje:

Hát... nem is tudom. Android?:)

Egyébként az amazonon sokan írtak hozzá dícsérő véleményt. Csak gondoltam hátha van itt valaki, akinek van Archos tabja, és az elmesélné, hogy megérte-e megvenni.

2012. febr. 16. 20:03
 3/6 anonim ***** válasza:
Máshogy teszem fel a kérdést ennyi pénzért milyen alkatrészekböl lehet összerakva??
2012. febr. 16. 20:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 A kérdező kommentje:
nem tudom, kérdezd meg a gyártót. Egyébként ennek az ára nem rég még majdnem 50e forint volt, csak már van újabb változata. 50e körül meg elég sok tabletet találhatsz, és nem feltétlenül gagyik. Nyilván nem egy Ipad, de azért...
2012. febr. 16. 20:32
 5/6 anonim ***** válasza:
De még egy samsung se ugyhogy hadjuk szerintem .Az árából adódóan egy gyenge minöségtelen szar cucc lehet .
2012. febr. 17. 19:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 A kérdező kommentje:

nem veszem meg.

Persze, szívesen vennék Samsungot vagy Ipadet, de az nekem baromi drága. Így is részletben tervezek venni egy tabletet. De találtam egyet, amiről az árához képest ódákat zengenek. Wayteq xPAD-70 a neve. Ezen már a legújabb abdroid fut, gyors, a kijelzője is szép. Két hátránya van: az aksi és a 4:3-as kijelző. De mivel csak 45k, ezért így is bőven megéri. Amúgy köszönöm, hogy válaszoltál:)

2012. febr. 17. 20:32

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!