Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Szórakoztató készülékek » 9000-10. 000Ft árba milyen...

Speed-L kérdése:

9000-10. 000Ft árba milyen Skullcandy vagy Sennheiser fülhallgatót ajánlanátok?

Figyelt kérdés

2012. febr. 13. 20:27
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:

Skullcandy-t csak akkor vegyél, ha nem vagy depressziós, mert amúgy valószínűleg egyel több okod lenne az öngyilkosságra.


Sennheiser CX300-II, ennyiért mindenki ezt fogja ajánlani.

2012. febr. 13. 22:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 A kérdező kommentje:
most egy skullcandy 'inkd van és szerintem rohadtúl jól zsél,de több mindenki mondta,hogy a sennheiser sokkal job úghyog kiváncsi vagyok milyen hangzása lesz,köszi a választ.
2012. febr. 14. 17:15
 3/11 anonim ***** válasza:
23%
nekem is skullcandy inkd m van és rohadt jól szól és csak azok fikázzák akiknek még nem volt skullcandy jük
2012. febr. 14. 17:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 A kérdező kommentje:
nem hiszem,hogy rosszabb lenne mint az 'inkd de úgy is le akarom cserélni
2012. febr. 14. 17:57
 5/11 A kérdező kommentje:
skullcandy-t vittetek már vissza a vevőszolgálathoz?...nekem eddig nem volt gondom velük,de lehet hogy már drágább meg komolyabb gyártók termékeinél már nem veszik olyan könnyen vissza pl a Media Markt?
2012. febr. 14. 18:01
 6/11 anonim ***** válasza:
én extremedigital-nál rendeltem és még mindig jó most akarok velli egy skullcandy hesh-t
2012. febr. 14. 19:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim ***** válasza:

#3


Szóval szerinted ha valakinek 60 ezres Sennheiser fejhallgatójuk van, akkor azok csak irigyek a 15 ezres gagyi Skullcandy-re?


Oké, neked szar a hallásod, de aki ért is a zenéhez, az nem elégszik meg egy Skullcandy-vel.

2012. febr. 14. 21:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim ***** válasza:
azért nem érdemes összehasonlitani egy 60ezres sennt. egy 15ezres skull al az szerined egy kategória? az a 45ft + neked nem is jelent semmit akkor hasonlitsad olyanhoz ami árbam is ugyan abban a kategóriában van.
2012. febr. 15. 07:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:
és nem tudom te hol láttad hogy azt irtam hogy irigyek... látszik hogy neeked sem volt még skullcandyd
2012. febr. 15. 07:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim ***** válasza:

"nekem is skullcandy inkd m van és rohadt jól szól és csak azok fikázzák akiknek még nem volt skullcandy jük"


Ezzel azt hittem arra céloztál, de akkor mégsem.

A lényeg, hogyha valakinek már van egy Ferrari-ja, akkor miért ne fikázhatná a Lada-t?

Mert kb ez a különbség a kettő között.


És igaz, a 60 rongyos Senn egyértelműen jobb, mint akár a 15-ös Senn, viszont a 60 rongyos Skullcandy szól úgy, mint a 10 ezres Senn.

2012. febr. 15. 16:54
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!