Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Szórakoztató készülékek » Ibanez MIMX 30-as erősítőhöz...

Ibanez MIMX 30-as erősítőhöz leírás?

Figyelt kérdés
Kéne egy leírás, vagy az is jó, ha ti segítetek. Működik meg minden, de hiába csatlakoztatom a váltópedált, nem oké. Ezt külön be kell állítani (pedál), vagy magától vált? Nem tudom, hogy a pedál a rossz, vagy az erősítő. Ma vittem vissza az előzőt, nem működött. Most vagy egy Touch Wah Vintage pedálom, és azon nem mükszik a wah effekt, de azt mondta az eladó, hogy működnie kell a torzító és az akusztikus közötti váltásnál. De egyszerűen nem tudom mi van. Be kell állítani az erősítőn valamit, vagy mi? Nem értem. Pedig volt már dolgom elektromos gitárral. Tudtok segíteni?? Köszi :)
2012. febr. 13. 16:21
 1/2 anonim ***** válasza:

Milyen váltópedálod van?

Elvileg nem kell semmit beállítani.

" Most vagy egy Touch Wah Vintage pedálom, és azon nem mükszik a wah effekt, de azt mondta az eladó, hogy működnie kell a torzító és az akusztikus közötti váltásnál. De egyszerűen nem tudom mi van. Be kell állítani az erősítőn valamit, vagy mi?"

Ezt viszont nem értem. Mit akarsz azzal a wah pedállal és hogy kötöd be??

2012. febr. 13. 16:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 A kérdező kommentje:

igen, ezt sem értettem, szerintem hülye az eladó, mert ezzel csak a wah effektet rakod be, és annak a tulajdonságait állítod be...nekem megvan mi kell, egy lábkapcsoló :D [link]

ilyesmi kell :)

2012. febr. 13. 18:05

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!