Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Szórakoztató készülékek » Gyári autósrádióhoz aux...

Gyári autósrádióhoz aux csatlakozó. Ti értitek ezt? (bővebben lent)

Figyelt kérdés

[link]


Nekem Leonom van, arra szeretnék egy ilyen aux csatlakozót, de nem értem ezt a leírást, ill. a videót. Addig oké, hogy a 13-14-est testelem, de utána az audió kábel csatlakoztatásával vagyok gondba. Ugye a hangszóró kábelnek két vezetéke van, és ha az blankoljuk akkor van benne még egy vezeték és a test huzal. Az lenne a kérdésem, hogy a 18-as csatlakozásra a két vezeték test huzalját kell kötni? A válaszokat előre is köszönöm!


2012. febr. 13. 10:45
 1/1 anonim ***** válasza:
szerintem igen bár nekem a videó nem sokat segített a rajz annál többet de én biztosan oda kötném
2012. febr. 15. 21:57
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!