Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Szórakoztató készülékek » Van egy orion ht580. as 5.1...

Van egy orion ht580. as 5.1 hangfalam tuningolni akarom többi lent?

Figyelt kérdés
láttam hogyha kitömi az ember a mélnyomót akkor jobb a basszus mert ez csak akkor adja nagyon a basszus ha zárt helyen van oldalt kell lennie falnak vagy bútornak mertha nincs akkor nagyon gyenge a basszus és arra gondoltam ha ezzel a szivaccsal kitömöm a basszus is meg minden jobb lesz ?!
2012. febr. 12. 22:14
 1/3 anonim ***** válasza:

Nem

Általában a gagyi műanyag hangszórókat szokták kitömni hogy ne zörögjön és ne legyen dobozhangja

mélyládát nem érdemes kitömni mert a szivacs és a vatta hangszigetelő hatású

szerintem így csak rosszabb lessz

2012. febr. 13. 01:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
Abszolút semmi értelme kitömni, csak rontana a hangzáson.
2012. febr. 13. 17:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim válasza:

nekem is ilyenem van,szerintem jól szól,de viszont a gyári gagyi vékony vezetéket cseréldki legálabb 1,0-ra mert a hanzás az biztos jobb lesz(a hangszórók{mind a hat}belsejében is) feltétlenül,mertakkor semmitnem ész el ha csak kívül

és a lehető legrövidebb úton vidd el a vezetéket a hangszórókhoz,így mégjobb lesz a hangzás

a vatta csak akkor jó hamondjuk a mélyládád ilyen extrafos anyagból van és az egy második membránlént fog viselkedni


[link]

2012. ápr. 17. 15:52
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!