Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Szórakoztató készülékek » Szeretnék mp3 mat melyiket...

Szeretnék mp3 mat melyiket vegyem? (lent)

Figyelt kérdés

Melyiket vegyem meg max 11000-et költök rá Budapesten melyik boltba lehet ilyet kapni, melyik a jobb? mennyibe kerülnek ?

Alcor Charm mp3

Sony NWZ-B135

Sony NWZ-B162F

Intenso Video Driver 2 mp3


2012. febr. 12. 19:49
 1/3 anonim ***** válasza:

Sandisk Sansa Fuze refurbished.

Eredetile 25-30 rongy lenne, de 10k körül van hardveraprón vadonat új (nézz utána mi is az a refurbished).

2012. febr. 12. 20:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 A kérdező kommentje:
kössz de nem nagyon akarko online veni de azt akarok megtudni hogy Budapesten melyik boltba lehet ilyet kapni,mennyibe kerülnek ?
2012. febr. 13. 14:17
 3/3 anonim ***** válasza:

Amit én linkeltem most arra gondolsz?


Egy helyen találtam boltban, de az 8 gigás:

[link]


Ja és 40 rongy.


Netről megrendeled, ingyen posta, ~15 rongy ugyanez.

Nem tudom mi bajod van vele, ott van 80 hozzászólás, ahol egy ember sem írja, hogy baj volt vele, tehát még csak nem is lehet gyanakodni, de tőlem azt csinálsz mit akarsz.


Megveheted a fentieket is, de hidd el ez ezerszer jobban szól.

De inkább menj fel prohardver.hu-ra, ott fórum/multimédia és lesz egy "milyen mp3 lejátszót" téma, ott kérdezd meg ugyanez.

2012. febr. 13. 21:48
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!