Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Szórakoztató készülékek » Macbook pro Átlagos aku birása?!

Macbook pro Átlagos aku birása?!

Figyelt kérdés

Sziasztok!!!

Macbook pro 13 inch-em van és nem tudom hogy mennyit kéne birnia átlagosan az elemének...

Nekem karácsonyóta van meg, probálok figyelni hogy ha feltöltődött azonnal kihúzom meg ilyesmi és így bir 3 órát folyamatos használat közben ez jó-nak számít?!

Vagy ha nem hogy tudnék még figyelni??

egyébként ma éjszakára nem kapcsoltam ki csak alvásba tettem (nem töltöttem közbe) és csak 10%-ot ment le az jó?!


2012. febr. 5. 14:14
 1/8 anonim ***** válasza:
szerintem alvó módban nem kéne annyit mennie, és amúgy is, 7-8 órát ki szoktak bírni közepes/gyenge használattal.
2012. febr. 5. 15:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 A kérdező kommentje:
Köszi akkor nem hagyom alvóba többször ennyi időre!!! az is véletlen volt :)
2012. febr. 5. 15:30
 3/8 anonim ***** válasza:

" probálok figyelni hogy ha feltöltődött azonnal kihúzom"

Mégis minek?

Nekem egy 5 éves MacBookom van egy 1 éves akkuval és az többet bír, 3.5-4 órát. Állandóan töltőn van ha itthon használom. És sosem kapcsolom ki.


Valami nagyon nincs rendben.

2012. febr. 10. 21:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 A kérdező kommentje:

Háát elég roszul csinálod ha értenél ezekhez akkor tudnád hogy az nem kicsit árt a gépnek ha folyamatosan töltöd (és ez nem csak az apple-eknem árt) nem tudom hány éves vagy lehet h gyerek mind1 ezt jobb ha megtanulod ....

És meg mértem pontosan 6 órát birt folyamatos hasznáattal és multkor tulságosan belevoltam, merülve a gépezéssbe és észre se vettem h nem 3

órája hanem kb. 6 órája gépezek...

2012. febr. 11. 21:01
 5/8 anonim ***** válasza:

Jobb ha tudod, hogy a modern töltők nem töltenek egy bizonyos százalék után. De te biztos jobban tudod, mint én mivel eddig már jópár gépet meg akkut használtam. Lehet nem ártana inkább neked utána nézni.

De ha ki akarod dobni a másfél éves géped akkuját akkor hajrá.

2012. febr. 11. 21:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 A kérdező kommentje:

Ki mondta h kiakarom dobni ??? te ész ...

Annyira nem figyelsz a dolgokra utána is irtam h tökéletes semmi baja ÉS leirtam a kérésbe h karácsonytól van meg a gépem és aki tud számolni az észre veszi h hoppá ez nem másfél éves gép hanem 2 hónapos...

Szánalom

2012. febr. 12. 20:13
 7/8 anonim ***** válasza:
első vagyok, és elírtam. nem "nem kéne ennyit mennie", hanem nem kéne ennyit ennie. nem normális eset ez így. egyébként a modern töltők tényleg úgy vannak megcsinálva, hogy akármennyire is lemeríted / nem meríted, fél órát töltöd / 9 órát töltöd, nem lesz baja.
2012. febr. 19. 00:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:

Na mi van p@csszájú neked lehet mást sértegetni, de ha téged sértegetnek akkor már mész sírni és törölteted a hsz-t?

Idióta én nem azt írtam, hogy a géped másfél éves, felfogtam, hogy csak 2 hónapos. P@cs

2012. febr. 19. 04:47
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!