Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Szórakoztató készülékek » Samsung d6500 tévémen miért...

Samsung d6500 tévémen miért nem lehet filmet felvenni "pendájvra"?

Figyelt kérdés
azt irja hogy a készülék nem támogatja ezt a funkciot de akkor mire lehet felvenni a tévéműsort?
2012. febr. 4. 12:55
 1/10 anonim ***** válasza:

Az hogy pendrive-ot lehet csatlakoztatni a tévéhez azt jelenti hogy arról csak lejátszani lehet ami rajta van,(felvenni nem),és arról is csak néhány filmformátumot lehet lejátszani,esetleg képeket nézegetni.

Tv adást felvenni felvevős videóval,merevlemezes DVD íróval ,esetleg számítógép+Tv tuneres videokártyával lehet.

2012. febr. 4. 13:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
Sajnos nem mindegyik Samsung LED, PVR funkciós, gyárilag sokban le van tiltva ez a lehetőség pedig alkalmas rá, a gomb is ott van a távirányítón a felvételhez, ezt a szerviz menüjében lehet bekapcsolni de rosszabb esetben elszállhat a tv, ezért nem ajánlom, meg aztán garanciavesztéssel is jár a dolog. Itt olvashatsz okosságokat: [link]
2012. febr. 4. 20:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 A kérdező kommentje:
köszönöm a válaszokat
2012. febr. 5. 08:19
 4/10 A kérdező kommentje:
akkor ideje elrontani a tévét:D
2012. febr. 5. 08:42
 5/10 A kérdező kommentje:
am hogyan nyomjak meg egyszerre 4 gombot mert már 20adszorra probálom és nem sikerül
2012. febr. 5. 08:47
 6/10 A kérdező kommentje:
bocsánat most hogy olvastam belőle megértettem csak azt nem értem hogy mit kell csinálni a szervíz menübe
2012. febr. 5. 09:01
 7/10 anonim ***** válasza:
Na most, a D5500-as hackelését megtaláltam (elvileg ennél is ugyanaz a folyamat), a lényeg, hogy belépsz a szerviz menübe, ez eddig ahogy hallom sikerült, ott a control menüpontba belépsz, előjön elvileg ez a sub menü: [link] a PVR supportot on-ra állítod, majd power gombot nyomsz. Ezután bekapcsolod a tv-t (nem szerviz menüvel csak simán benyomod) rádugsz egy pendrive-ot (legyen üres) kapcsolj egy tetszőleges digitális csatornára (DTV) mivel csak digitális csatornákról lehet PVR funkcióval felvenni, nyomsz egy REC gombot a távirányítón és kövesd az utasításokat amit a tv ad, valószínűleg formázni akarja a pendrive-ot (engedd neki), de ne feledd, hogy csak digitális csatornáknál fog működni a felvétel és ez minden mai multimédia felvevőnél is így van nem csak tévéknél!
2012. febr. 5. 11:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 A kérdező kommentje:
nekem a sub menü helyett 5 almenü jön ki.:(
2012. febr. 6. 10:18
 9/10 anonim ***** válasza:
A submenü másnéven almenü
2012. febr. 6. 17:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:
Lényegében addig keresgélj a menüben amíg meg nem találod a PVR funkciót, majd állítsd át az említett módon.
2012. febr. 6. 17:42
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!