Gorba kérdése:

Szerintetek melyik a jobb: Canon 1100d vagy Pentax K-x?

Figyelt kérdés
Első dslr fényképezőm vásárlása elött vagyok. Canon 1100d-t néztem ki, de most találtam rá a Pentax K-x-re, amiről szintén jót olvastam és megnyerő hogy canon-nal szemben fém váza van a gépnek. Esetleg valakinek tapasztalata a gépekről?!
2012. febr. 3. 16:11
 1/3 anonim ***** válasza:
Csak ezt ismerem úgy hogy a Canon
2012. febr. 3. 21:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
hát szerintem a canonnal jobban jársz. nem azért mert jobb hanem népszerűbb és ezáltal sokkal nagyobb a használtpiaca is. több obi van hozzá, és olcsóbban kapsz meg jónéhány kiegészítőt.
2012. febr. 4. 17:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:

A Pentax jobb minőséget produkál, mint az 1100d.

Nekem K200D van, és nagyon szeretem, mikor megvettem is a középkategóriás gépekkel vette fel a versenyt, belépő szintű gépként.


Viszont igaza van az előttem szólónak. A Canon ismertebb, több a cucc hozzá, és jó eséllyel hamarabb el tudod adni.


Tudod, ez kb. olyan, mint a VW és a KIA az autóknál. A KIA megbízhatóbb, jobb autó, de a VW a neve miatt drágább és értéktartóbb, hiába ingadozó a gyártás minősége.

2012. máj. 4. 11:23
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!