Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Szórakoztató készülékek » Vírusírtó probléma, mi lehet...

Vírusírtó probléma, mi lehet a baja a gépemnek?

Figyelt kérdés

NOD vírusírtó van a gépen. Eddig teljesen megfelelt. Viszont mostanában van egy kis gond ( legalább is szerintem az). A víruskeresést elindítóm, szépen le is zajlik, kiírja, h nincs vírus. De megnyitom a naplót, ahol részletesebben látom, a dolgokat, és ott egyetlen egy fájt sem tudod megnyitni, mert ilyenekre hivatkozik: MIME Ok ( belső ellenőrzés nem történt meg), kitömörítés hiba, sérült tömörített fájl, fájlt nem lehet tömöríteni, a fájlt jelszó védi, hibás CRC ellenörző összeg, hiba a megnyitáskor ( ezt kettő fájla írta, és adott egy megjegyzést is: lehet, hogy kizárólagos joggal használja egy másik alkalmazás vagy az oprációs rendszer).

U.i.: Semmi baja nincs a gépnek, nem veszem észre, hogy vírusos. Használok Advanced SystemCare-t is, amiben van Malvare kereső is, meg más egyéb.

Mi lehet a baja


2012. febr. 2. 17:35
 1/2 gergoap ***** válasza:
Nem kell ezekkel foglalkozni, ilyenek nálam is vanak.
2012. febr. 2. 18:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:

Semmi baja.

NOD-éknál ez így működik, kb. annyit takar, h. futó fájlokhoz nem fér hozzá.

Tűzfal a fontosabb, és inkább interaktívban, de ahhoz nagyjából vágni kell a rendszer és program fáljlokat.

Mondjuk én NOD-ra a kutyámat sem bíznám, de ez csak az én érzelmi töltésem. Ha malware keresőd is van az már jobb felállás. Havonta futtass mindegyikkel mélyvizsgálatot. De a legfontosabb, hogy takaríts. Ha nincs jobbad, akkor a ccleaner home is megteszi, csak azt használd minden netezés után, naponta. A registryt is pucold.

2012. febr. 2. 19:32
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!