Gta san andreas smoke and drink mod?

Figyelt kérdés

Sziasztok,letöltöttem a youtubon feltüntetett vidi alol a linket,ez a vidi: http://www.youtube.com/watch?v=ob6uLuoaMgQ

utána a letöltö linknál leszedtem a modot,irja a jegyzettömbe hogy telepiteni kell a cleo3 valamit, a link bennevan a jegyzet tömbe, na szoval, mikor telepiteni akarom nem engedi kiválasztani a gta sa mappáját telepítőhelynek,semást,mindig bejön hogy / : és stb karaktereket nem lehet használni..Miért van ez ?


2012. jan. 31. 13:15
 1/5 anonim válasza:

Letöltöttem én is.

Kitöröltem azt amit magától beírt, mert oda elég hosszú elérési utat írt és fölösleges dolgokat rakott bele.

Szóval azt kitöröltem úgy ahogy van, betallóztam az elérési utat, és telepítette is.

ennyit: C:\Program Files\Rockstar Games\GTA San Andreas

2012. febr. 1. 09:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:
értem,és működik a játékban?
2012. febr. 1. 14:50
 3/5 A kérdező kommentje:
vagyis ha feltelepítem akkor már kész? lehet használni a játékban?
2012. febr. 1. 14:56
 4/5 A kérdező kommentje:
ha kell még valamit csinálni pls ird már le hogy mit
2012. febr. 1. 15:07
 5/5 anonim válasza:
Nekem csak a Scrips mappába engedte (felülírtam a main.scm fájlt)
2012. febr. 19. 16:20
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!