Mit vegyek inkább Samsung Galaxy S Wifi 5. 0-t vagy Ipod touch 4g-t?

Figyelt kérdés
Mit ajánlotok...zenehallgatás, játszás, netezés szempontjából?

2012. jan. 30. 14:59
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:
iPod tács négygé.
2012. jan. 30. 16:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 A kérdező kommentje:
Tudnál mondani érveket...tapasztalatokat??
2012. jan. 31. 17:24
 3/13 anonim ***** válasza:
Volt szerencsém mindkettőt kipróbálni.A wifi 5.0-t haverom, az iPod touchot pedig szüleim jóvoltából.Nekem az iPod sokkal jobban tetszik,egyrészt a mérete,másrészt a színe,formája miatt.De leginkább az ios tetszik benne.A wifi szerintem már túl nagy,a kijelzője nagy,de gyenge ( 800x480 ) és nem is amoled.Pedig a világ legnagyobb kijelzőgyártója igencsak beletehetett volna egy jobb panelt.Ezzel szemben a iPodban csak 3.5"-os kijeéző van, de azon több a pixel, egyszerűen nem tudod elkülöníteni a pixeleket-a 960x640-es felbontásnak köszönhetően-, valamint a kontraszt is sokkal jobb.A kamerája szép képeket csinál, de legalább olyan szar videót.Negatívum, hogy egyelőre még nem 2.3-as szoftver fut rajta, hogy a videófelvevő nem 720p HD-s, illetve, hogy nem kapunk HDMI-kimenetet. És akkor az árról: a Galaxy S WiFi 5.0 ajánlott végfelhasználói ára 75 ezer forint, vagyis nagyjából annyi, mint a 8 GB-os iPod touch-é, melyben ugyan jóval kisebb méretű (és nagyobb felbontású) a kijelző, de a kamera legalább 720p videós.A több imár csak iOs vs android.Ezt már döntsd el te.Ja, és ipod-dal is lehet telefonálni
2012. febr. 1. 16:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 A kérdező kommentje:
Hogy lehetne ipod touch-csal telefonálni?? -azt tom h van rajta facetime..nade?? Am. az ipod-ot amerikából hozná nekem nagybátyám...(299$ kb. 4.5000,-), és 4.5000 láttam vadiúj galaxy Wifi 5.0-ást is. Arról mit tudsz, hogy amerikai ipodon be lehet állítani a magyar nyelvet??
2012. febr. 2. 14:16
 5/13 anonim ***** válasza:
Van rá olyan hátlap, bár kínai rajta minden.Apple Peel 520 a neve.Am nem akarlak elszomorítani,de 299 dollár az kb. 66.000 Ft.Am van benne magyar nyelv.Ja és még egy kérdés.299 dollárért 8 vagy 32 gigásat kapsz?
2012. febr. 3. 18:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/13 A kérdező kommentje:
bocs...elírtam 199 $, és 8g : [link]
2012. febr. 4. 16:37
 7/13 anonim ***** válasza:

ha letöltesz az appstorebol skypot akkor interneten keresztül lehet és akit neten hivsz annak nem muszáj hogy legyen skypja ja és videó hivás mivel mind kettő telefonon van előlapi kamera igy akit hiovtál az látgya a fejedet deez internethez van kötve mert net kell hozá és eggyik teloban sincs 3g hoyg havonta fizesd vagy beledugsz egy átalakitoval ellátot 3g sticket az meg eyg kicsit kényelmetlen eyg ilyen kicsi eszközön mint az ipod touch de mondjuk nekem az android jobban dominál az eggyik bátyámnak androidja vana teloján a másik nak meg eyg iphone 4g-je és nekem ios kezelőfelületje annyira nem tetszik

de zenehallgatásra netezésre a nagy kijelző jó netezni de tényleg nagyon király még zoom moolni sem kell de az ipodnak csak 3.5 coll-os a kilyelzője ha meg nagy az 5 coll akkor válaszd a kisebb 4.0-át mert van 4.0 is pont olyan mint a nagy csak kissebb és a hardvert tekintve ugyanaz ja 8 vagy 16 gb-al vannak szerelve a samsungok

2012. febr. 8. 21:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/13 anonim ***** válasza:
ja és a samsung galaxy s wifi 5.0 alapbol tartalmaz egy qik nevű programot ami ugyanaz mint a skype csak nem kell letőlteni hanem már rá van telepitve http://www.youtube.com/watch?v=2n1uE9B1jVE
2012. febr. 8. 21:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/13 A kérdező kommentje:

Am. saját véleményem h az android az egy fos. Ismerősöm (telefonszakértőként dolgozik) szerint is egy semmi. Alig tud pár dolgot kb. abból áll h ott van az a android embléma.

És ipod touchon is van facetime, ami annyit tesz mint a videó hívás + néhány dolog. :D

2012. febr. 9. 14:49
 10/13 anonim ***** válasza:
Mondom én, hogy szar az android.Most kijött nemrég a Nokia Lumia 800, még az is veri sztem az androidot.Nagyon faszás teló lett.
2012. febr. 9. 16:34
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!