Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Szórakoztató készülékek » Ingyen net? Tudom hogy nagyon...

Ingyen net? Tudom hogy nagyon hülye kérdés, az van oda írva hogy Wifi az azt jelenti hogy ingyen net vagy hogy csatlakozik a Wifira ha van wifi valahol?

Figyelt kérdés
Http://kutyubazar.hu/tablet-pc/237-tabla-pc-android-22-7-wifi-3g-2gb-kamera-tablet-pc-kutyubazar-mid-001. htm
2012. jan. 29. 11:56
 1/4 A kérdező kommentje:

[link]

ITT A JÓ LINK!!

2012. jan. 29. 11:57
 2/4 anonim ***** válasza:
ingyen net nem létezik, ahhoz mobilnet csomag kéne, de ebben 3G sincs. wifire tudsz vele csatlakozni, de készülj fel h ez nagyon gyenge gép, kicsi tárhellyel, satöbbi. egy tablet az ipad-nél, Kindle Fire-nél kezdődik.
2012. jan. 29. 12:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:

Azt jelenti igen, hogy tudsz wifire csatlakozni. Pl. ha elmész egy Mekibe, ahol van ingyen wifi és viszed ezt a kütyüt, akkor ott tudsz netezni.


De nem sok helyen van még ingyen wifi, tehát ne nagyon számíts ingyen netre.

2012. jan. 29. 12:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:

kedves 1 válszololó!

Az USB dokkoló segítségével kapsz 2db usb portot, amely segítségével csatlakoztathatsz hordozható memóriáit, egeret, billentyűzetet, hordozható mobilinternetet.

ezt erről a honlapról idéztem amit bemásoltam..

2012. jan. 29. 13:49

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!