Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Szórakoztató készülékek » hol jelzi hogy mennyi van még...

hol jelzi hogy mennyi van még az aksin? Tegnap vettem 1 MyAudio MP3 lejátszót 2530 Ft-ért

Figyelt kérdés

Elolvastam a tájékoztatót és azt írta h hogy még azelőtt töltsük fel mielött kikapcsolna (teljesen lemerül ezért kapcsol ki).De fogalmam sincs h hol jelzi hogy mennyi van még az aksin. Akinek van és tudja az legyen Szíves mondja meg.


(?)


www.mp3plaza.hu/components/com_virtuemart/shop_image/product/myaudio-ma-c50-mp3-lejatszo-memoria-nelkul-microsd-kartyaval-bovitheto-fekete.jpg


2012. jan. 25. 13:50
 1/1 Zsaanett.vagyok válasza:
nekem is ilyen van, és mielőtt teljesen lemerülne, ha épp zenét hallgatsz az megáll, és oldalt gyorsan kezd villogni a lejátszó, azonyomban kikell kapcsolni.. Én nem tettem így teljesen lemerült, nem lehet tölteni, használhatatlan.. ><
2014. márc. 25. 20:45
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!