Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Szórakoztató készülékek » Hogy müködik az F-2ac adapter?

Hogy müködik az F-2ac adapter?

Figyelt kérdés
Akarok venni egy Olympus VR-310 tipusu fényképezőt amihez a fent emlitett adapter tartozik.A kérdésem az hogy lehet-e a batrit hálozati feszültségről tölteni(230v),mert neten csak azt irják hogy pc-ről USB-vel töltődik?

2012. jan. 13. 12:45
 1/3 anonim válasza:
Mi az a batri?... 230V AC-ből lehet előállítani transzformátor segítségével kisebb váltakozó feszültséget, amit egyenirányító diódahídon keresztül megszűrsz egy 1000uF-os fólia kondival. Majd még ezt LM7805-ös kockatáppal lejjebb is vihetsz és kész a töltő... (USB 5,12V-os)
2012. jan. 13. 13:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 A kérdező kommentje:

Köszi a választ,de nem az egyenáram előállitása érdekelne(rosszul fogalmaztam meg a kérdést) ezt tudom én is ,viszont az hogy az általam leirt fényképező akkujának ujratöltése hogyan történik.Mert a netes infokbol nekem nemvilágos hogy csak pc-rol usb-n keresztül(ezzel az F-2ac adapterrel) vagy lehetséges-e sima otthoni 230 V-os hálozatbol.Szoval hogy ezzel az adapterrel simán feltölthetem a gép akkuját 230 v-rol?


itt a link

[link]

2012. jan. 13. 21:35
 3/3 A kérdező kommentje:
Ja és batri egyenlő akku.
2012. jan. 13. 21:37

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!