Hogy lehet PS3-ra a teljes játékot rá telepíteni?

Figyelt kérdés
Battlefield 3-at szeretném rátelepíteni, de nem tudom hogyan. És ha rátelepítem akkor CD nélkül is elfog indulni? Még csak ma vettem szóval nem nagyon értek hozzá.
2011. dec. 30. 13:57
 1/4 anonim ***** válasza:
Nem lehet az egészet rátelepíteni, lemez nélkül nem indul semelyik játék(kivéve ha a firmwaret valamilyen illegális módszerrel módosítottad)
2011. dec. 30. 14:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:
Értem, nekem azt mondták, hogy telepítsem rá a játékokat, hogy kíméljem az olvasó fejet. De most van egy másik gondom is, multizni akartam, ugye megcsináltam a network-öt meg a játékban is beléptem a kóddal, de amikor ráakarok csatlakozni egy szerverre akkor elkezd tölteni és ezt írja ki: Failed to join the game. Please check your network connection and try again. Wifi-n keresztül csatlakozik a nethez, máshol működik is tökéletesen. Mi lehet a baj?
2011. dec. 30. 14:41
 3/4 anonim ***** válasza:

A "máshol" az azt jelenti, hogy a ps3 böngészője betölti rendesen az oldalakat?

Ha igen akkor azt próbáld meg, hogy a routerbe belépve a "DMZ"-hez beírod a ps3 IP címét.

2011. dec. 30. 16:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:
Igen, ott mindent betölt, network-re is ott regisztráltam, meg előtte frissíteni is kellett és mindent rendesen meg csinál csak ezt nem. Az a baj, hogy fogalmam sincs, hogy hogy lépjek be a wifi router-be (win7 van a gépen) és ez miben segít?
2011. dec. 30. 17:46

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!