Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Szórakoztató készülékek » LCD TV összekötése PC-vel!...

LCD TV összekötése PC-vel! Lehetséges?

Figyelt kérdés

Van egy LCD TV-m, és usb mobilreck-en nézem a filmeket!

De ha már láttam az összeset amit rá raktam, húzhatom le a TV-ről, Pc-re fel, átmásolni,stb...

A kérdésem az lenne, van-e valami olyan megoldás, hogy összekössem a számítógépet közvetlenül USB-n keresztül a TV-vel, hogy a TV valami háttértárnak lássa a gépet, és a winchesteren lévő filmeket, zenéket le tudjam ilyes módon játszani!?


2011. dec. 29. 21:33
1 2
 11/16 anonim ***** válasza:
Hm.. Minek kötnéd össze a PC-t a TV-vel, ha be se akarod kapcsolni?
2011. dec. 30. 13:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/16 A kérdező kommentje:

Tudod, egy mobilracket rá tudok kötni, benne egy vinyóval!

Na ily módon akarnám a gépet rákötni!

Hogy lásson minden filmet, képet, stb., ami a gépen van!

2011. dec. 30. 14:25
 13/16 anonim ***** válasza:
De a gépben csak úgy működik a merevlemez, ha be van kapcsolva, nem?
2011. dec. 30. 14:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/16 A kérdező kommentje:

Jah, igen, az igen!

De pl a gépet külön lehetne akkor használni!

Tehát attól, hogy Én nekiállok kockulni, attól még a TV-n lehessen nézni filmet! :)

2011. dec. 30. 14:39
 15/16 anonim ***** válasza:

Szerintem te média lejátszóra gondolsz, ahhoz külső vinyót lehetne csatlakoztatni...

Egyébként milyen géped van, úgy saccra meg tudom mondani a fogyasztását, ha zavar, hogy gépről kell filmet nézned.

Nekem E2160 2hdd , 1 dvdrw , 8600gt + 22" lcd fogyaszt max 120w körül böngészéssel, ha hangfal is rajta van

modecom hf 24 ) akkor 125w. Játék közben 160 -165w körül.

Tehát, ha csak a pc megy monitort kikapcsolom (-26W) + 32" LCD TV normál fényerő mellett összesen : 170w.


Még 1 hónapja mértem fogyasztásmérővel. :)

2011. dec. 30. 15:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/16 anonim ***** válasza:
Nekem külső vinyó van feldugva a TV-re, ha 2-3 havonta frissítenem kell a tartalmakat, azt kibírom.:)
2011. dec. 30. 15:54
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!